Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz hcl #27909 üzenetére

    A Philips, meg az újabb Connexant chippes tunereket jobban szerettem (a Brooktreet is ők vették meg), amik már külön áramkör nélkül voltak Stereo képesek és tudták a hangot is digitalizálni, hogy ne csússzon el a kép meg a hang, de persze a HW enkóderes cuccok voltak a tutik ilyen szempontból. De tényleg, a nézhető tv műsorok hiánya betett az érdeklődésemnek (de azért a 2000-es években akadtak még jó sorozatok, bár más forrásból eredeti nyelven már akkor is hozzájutott az ember ;) , de nekem bejött a szinkron is, a Dr House szinkron sajnos el volt átkozva :( , RIP Szakácsi és Selmeczi) , VHS digizéshez meg komolyabb kártya és magnó kellett volna, mint amim volt. Ezzel a 8x8 sorozattal utoljára analóg kamerarendszer kártyáján találkoztam:), de azt is inkább nyugdíjaztam, mert jobb volt egy Mazi rögzítő minden szempontból, mint a PC-s rögzítő.
    Amúgy most vettem egy USB tunert, de csak mert RTL-SDR-re használható :), egy kis játék magamnak ;), meg hátha nemsoká mutathatom a gyereknek, hogy is működik egy rádió :)

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák