Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz sgg #152 üzenetére

    Igen, ismerem a Zergét és azt a konkrét írást is.

    A gondom a magasabb tartományokkal van. Az emberek különbözőek. Nekem is van olyan ismerősöm, aki ha 150-es pulzussal fut az már neki 3:30-as pace és kb. meggyúlad a lába alatt a talaj. Soványabb is, sportosabb is, edzettebb is. Nálam u.e. a pace-hez 176-180-as pulzus kell, mert csirke vagyok és leszek is. De ez egy dolog, én ilyen vagyok... a Garminnak viszont, ha késéssel is, de kutya kötelessége lenne lemérni. Csak nem nagyon megy neki. Volt, hogy 30 percnél is többet voltam ilyen tartományban, az óra meg leborotvált kézzel, kb. már lilára szorítva a kezemen nótaszóval mutogatott nekem 154-es pulzust, ami egy másik univerzum.

    (Tehát nem, nem azért morogtam, mert intervallumos edzésnél, a 20-30 mp alatt nem követi le rendesen. Erre egy szavam nem lenne, ezt tudomásul kell venni.)

    És nem, abszolút nem tudok attól hasra esni, hogy 1 év garancia van náluk egy 200 ezres órára is, ha lejár, akkor meg javítás helyett jön a cirka féláras csere... Minap vettem egy nyavalyás SSD meghajtót nevetséges 20k körül, ami a gépemben napi 8-10 órát legalább megy és szó nélkül 5 év garanciával kaptam...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák