Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X-Master

    tag

    válasz marcus.fenix #4 üzenetére

    Én tudok ellene felhozni valamit: NEM LEHET BENNE TÁRGYAKAT DOBÁLNI!!! (kivéve a lámpást meg a széket) ÉS EZ NAGYON ZAVARÓ!!! NEM LEHET LÓVAL BEMENNI A SZOBÁBA!!! :DDD Pont ezeket bírtam az első részben.

    Dobozokból lépcsőt építettem az ablak alá, és bementem a lóval a szobába, odaparkoltam a kandalló mellé, körberaktam dobozokkal meg tárgyakkal, a kinti lámpás alá tornyot építettem székből, asztalból, stb. belelőttem a lámpába, és begyújtottam az egészet, a farmon az öreg cuccait kiszórtam az erkélyen, volt hogy a fejére, amikor elfogyott a töltényem, minden szarral megdobáltam a banditákat, begyújtottam a törzsfőnököt a tűznél, a temetőbe megvertem a gyereket (mivel ha jó szögböl voltam és a háta mögé mutatott a célkereszt pont meg lehetett ütni), a lovakat egy csomószor bezsúfoltam a szobába, és "begyújtottam a kandallóba" (Mondjuk a BiB-be volt egy küldetés ahol a pajtába ragadtam a lovakkal, a bandita meg rámgyújtotta, és megkérdezte hogy "Milyen ropogósan szereted a lóhúst?) Na az nagy poén volt, talán az egyetlen dolog ami tetszett benne.
    Egyébként a lóhús tényleg finom, csak nehéz szerezni. :DD
    És abban is volt valami gyönyörű, amikor az ablak mellett tüzet raktam és kipattogott az üveg. Olyan szép üvegtörési effektet játékba még nem láttam azelőtt (A Mafia 2-ben az üvegcsempék törése viszont szerintem gyönyörű lett, de akkor még nem láttam)

    Hát röviden ennyi érvet tudok felhozni ellene. Lehet hogy csak nekem hiányoznak ezek a dolgok, de engem mélyen érintettek. Arról nem is beszélve, hogy a BiB textúrái életlenek, olyan "XBOX-osan mosottak" és a DirectX 10-et hírből sem ismeri, ráadásul x64-es vistán nem is futott nekem rendesen.

    Számomra egy tragédia és visszafejlődés ez a játék minden téren, pedig annyira vártam.

  • X-Master

    tag

    A sima Call of Juarez viszont annyira tetszett, hogy 5 nap alatt végigvittem, aztán meg szomorkodtam hogy vége és nincs tovább, mostanában fogom 3adszor végigvinni, és tervezek írni is egy összehasonlítást a blogomba a két részről.

Új hozzászólás Aktív témák