H​irde​té​s​

2018. február 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) Corpuscle

Corpuscle
(senior tag)

Nagyon jó lett ez a Porsche csomag! A 928-ast egy kicsit én is hiányolom, ezen kívül semmi bajom vele.

"arany középút"

(#2) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem járt még le az EA licensze? Úgy volt nemrég, hogy nem sokáig van náluk már.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#3) mlinus

mlinus
(őstag)

szerintem meg egy kicsit túl van árazva, főleg hogy megvettem a megaszuperdeluxe+season pass kiadást előrendelésbe és semennyi kedvezményt nem kaptam :U

(#4) plejik válasza mlinus (#3) üzenetére

plejik
(őstag)

Lehetne egy kicsit olcsóbb, de a Horizon 2 nél is megvettem a Porsche Pack-ot, bár az olcsóbb volt. MOndjuk nem tudom ennek is meddig tudok ellen állni, mert nagy Porsche rajongó vagyok és remeg érte a kezem.. :D

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 3][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#5) aero. válasza mlinus (#3) üzenetére

aero.
(PH! kedvence)

Ehh, most nezem, hogy 3990.... Az UK-ban meg 6400 atszamitva. Nem semmi, foleg, hogy a Car Pass-t is megvettem es meg a Fast & Furious se jart hozza....

(#6) muxi-muxi

muxi-muxi
(senior tag)

Azon kevés DLC közé tartozik, aminek értelme is van. A Forza 4-hez is megvettem a Porsche pakkot, kb az is ennyibe fájt akkor. (Kb. 3500 forintnyi MS pont - az EGYETLEN DLC, amiért valaha is fizettem).

Jelenleg nem rendelkezem konzollal, de most, hogy a Forza-franchise végre PC-n is tiszteletét teszi, kicsit kisimultam. Amennyiben pedig teljes játékként is jelenne meg a sorozatból (tehát a több tíz pálya, és a többszáz jármű), akkor a Turn10 simán megsarcolhatna 20-25 ezer forintra...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#7) Igric

Igric
(kvázi-tag)

Tetszetős :-)

(#8) FoxiestFox

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Uj cikkiro, vagy csak en nem lattam meg? Egesz jo kis kedvcsinalot dobott ossze.

(#9) Csapoati válasza FoxiestFox (#8) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Dreampage elég régóta ír ide. :D
Szerintem rendben van a pakk ár/érték aránya, kár hogy még nincs One-om. Azonnali vétel lenne, de talán majd év végén.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#10) FoxiestFox válasza Csapoati (#9) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Nekem sincs konzolom. Viszont a Porsche név kellemes emlékeket idéz a Porsche unleashed révén.

(#11) lmno válasza Csapoati (#9) üzenetére

lmno
(senior tag)

Akkor lenne rendben az ár/érték aránya, hogyha aki megvette ****drágán az Ultimate edition-t, akkor ahhoz hozzávágnák ingyen.

(#12) Csapoati válasza lmno (#11) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ebben teljesen igazad van. Én csak önmagában a pakkot néztem.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.