Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Z10N #113 üzenetére

    "In other words, you can open the box, insert the disc, and start playing, whether or not you connect to Xbox Live right away."

    Ezzel kellett volna kezdeniuk. Ugy latom, megint megy a marketing BS.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Z10N #113 üzenetére

    egyébként már most is x360-on jól meg van oldva a letöltögetés, amin még csak csiszolni fognak az x1-re: próbálgattam most hónap elején, hogy mennyire jól működik... voltak elég jó akciók live-on, le is töltöttem vagy 50gigányi játékot pár nap alatt a live-ról és egyszer nem jutott eszembe, hogy pattogjak... (2600ft/hó és 20/10-es netet fizetek, ami szvsz nem pénz... főleg nem egy 100ezer feletti konzol mellett) pedig lehetne azért is, hogy a k*csög geci m$ miért nem ad lemezes crysis-t meg orange box-ot 495ft-ért meg max payne3-at 990-ért? a rohadékok miért nem gondolnak azokra, akiknek még betárcsázós netük van? :U

    na arra akartam elsősorban kitérni, hogy nem probléma a megszakadás: nézegettem, hogy profilváltásnál amúgy is szünetelteti a letöltést meg néhány komolyabb játék közben is leállítja, aztán ugyanonnan folytatódik... meg ott van az a fantasztikus funkció (background download asszem a becses neve), hogy elindítod a letöltést, lekapcsolod a boxot, ami csökkentett módban megy tovább, amíg minden letöltést be nem fejez, majd kikapcsol teljesen...

    ami miatt meg megint felesleges a pattogás (itt nem rád gondolok konkrétan) és már korábban is felhoztam: az elsődleges piac észak-amerika... az x1 meg univerzális szórakoztatóközpontnak készül, ami széles sávú net nélkül ki lesz teljesen herélve... ezt kellene megérteni: a bemutatón is elsősorban azzal promózták, hogy online tv, skype, kutyap*cse... (amikhez alapból kell egy jobb net) mellesleg játék...

    #116: támadják minden irányból, de ez a m$-nek is jó, mert ingyen reklám :DDD az is lehet, hogy direktbe így csinálják... kicsit félreérthetőt nyilatkoznak, mert tuti rákap a konkurencia meg az internet troll hordái :D ...úgyis akkor derül ki minden, ha piacra kerül és élesbe megmutatja magát...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák