Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz anulu #36 üzenetére

    ps2-n nyomattam sokat a gt4-et, majd csorgattam a nyálam ps3+gt5-re, de úgy hozta, hogy elég akciósan tudtam szerezni x360+forza3-at... először kicsit féltem, de pár perc játék után már egyáltalán nem bántam... a gt-kben szerintem minden kocsinak porszívóhangja van... lehet, hogy a forza-ban sem élethűek ezek, de az tuti, hogy sokkal dögösebben szól és nálam rengeteget tesz a játékélményhez :K azóta forza4+horizon is ment elég sokat és imádom

    szerintem x1 megjelenésekor keresek egy helyet, ahol meg lehet csodálni élőben a f5-öt (esetleg kipróbálni) ...aztán majd agyalhatok, hogy kaparjam össze rá a zsetont :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gianni85 #44 üzenetére

    nekem először nem tetszett, leszedtem a demóját, megnéztem és hagytam... 2hete meg szülinapozás volt, fogyott a szesz napokig szépen, közben leakciózták 2ezerre a live-on és csak megvettem, hogy adjak neki egy esélyt: alig bírtam abbahagyni... arcade lett, nfs-es, de szerencsére a régi nfs-ekre hasonlít és baromi jó :K exkluzív húzócím a forza, de ha multiplatform lenne, simán kinyírhatná az nfs-t... pályaversenyt tekintve simán jobb szvsz, mint a shift/grid/stb... arcade közúti száguldásban meg megint 100szor jobb, mint az nfs/tdu ...a horizon-nal ezt nagyon jól megmutatták

    igazából csak néhány dolgot várok az új forzától, hogy tényleg 100%-os legyen: változzanak napszakok (mint pl horizonban ...addig nem volt ilyen egyik forza-ban sem), változzanak az időjárási viszonyok (eső, hó, köd, jég, stb ...ami megint nem volt még egyik részben sem) ...ennyi hiányosságot tudok felróni egyedül, meghogy a k*csög nfs lenyúlta a porsche jogait és így csak néhány ruf került be az alap forza4+horizonba ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz anulu #58 üzenetére

    a hasonló "kötelező online kapcsolattal" szembeni ellenszenvre csak ezt a képet tudom betenni :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz engusz #74 üzenetére

    asszem tengerészekről láttam valami műsort, ahol a lapostévét konkrétan felragasztószalagozták az emeletes ágyra, hogy alulról tudott "mozizni" a katona :) ennyi erővel egy konzolt is bevihetne bárki, hogy minden nap szórakozhasson kicsit, ha ideje engedi... meg miért is tiltanák? nem rosszabb, mintha lerészegedne a kantinban

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Z10N #113 üzenetére

    egyébként már most is x360-on jól meg van oldva a letöltögetés, amin még csak csiszolni fognak az x1-re: próbálgattam most hónap elején, hogy mennyire jól működik... voltak elég jó akciók live-on, le is töltöttem vagy 50gigányi játékot pár nap alatt a live-ról és egyszer nem jutott eszembe, hogy pattogjak... (2600ft/hó és 20/10-es netet fizetek, ami szvsz nem pénz... főleg nem egy 100ezer feletti konzol mellett) pedig lehetne azért is, hogy a k*csög geci m$ miért nem ad lemezes crysis-t meg orange box-ot 495ft-ért meg max payne3-at 990-ért? a rohadékok miért nem gondolnak azokra, akiknek még betárcsázós netük van? :U

    na arra akartam elsősorban kitérni, hogy nem probléma a megszakadás: nézegettem, hogy profilváltásnál amúgy is szünetelteti a letöltést meg néhány komolyabb játék közben is leállítja, aztán ugyanonnan folytatódik... meg ott van az a fantasztikus funkció (background download asszem a becses neve), hogy elindítod a letöltést, lekapcsolod a boxot, ami csökkentett módban megy tovább, amíg minden letöltést be nem fejez, majd kikapcsol teljesen...

    ami miatt meg megint felesleges a pattogás (itt nem rád gondolok konkrétan) és már korábban is felhoztam: az elsődleges piac észak-amerika... az x1 meg univerzális szórakoztatóközpontnak készül, ami széles sávú net nélkül ki lesz teljesen herélve... ezt kellene megérteni: a bemutatón is elsősorban azzal promózták, hogy online tv, skype, kutyap*cse... (amikhez alapból kell egy jobb net) mellesleg játék...

    #116: támadják minden irányból, de ez a m$-nek is jó, mert ingyen reklám :DDD az is lehet, hogy direktbe így csinálják... kicsit félreérthetőt nyilatkoznak, mert tuti rákap a konkurencia meg az internet troll hordái :D ...úgyis akkor derül ki minden, ha piacra kerül és élesbe megmutatja magát...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz danikollar #118 üzenetére

    nem is az a cél, hogy magyarországon minden háztartásban x1 legyen, hanem észak-amerika... ott meg gondolom más a helyzet... :K arról nem is beszélve, hogy ha megy a háttérben való letöltés (márpedig menni fog, mert a felhasználói élményre odafigyelnek rendesen), akkor jóeséllyel még 1megabites net mellett sem kellene attól félned, hogy a kötelezően letöltendő anyag miatt nem fogsz tudni majd játszani... ezt igérik a telepítésre, hogy miközben lemezről húzod fel a játékot, már játszhatsz is... :K ezt miből tartana a marketplace-re is megcsinálni? elkezded letölteni a játékot, de pl 20% letöltése után már elkezdheted és miközben játszol, szépen a háttérben lecsorog, hogy észre sem veszed... csak kis matek: adott egy 20gigás játék, amit meg akarsz venni... 20%-tól játszható, ami 4gb... 2megabites nettel 250k/sec->900mb/óra... 5 órára kellene lefoglalni magad, míg elkezdhetsz játszani... szerintem ennyibe senki nem halt még bele :DDD

    ui: korábban mondjuk 1megabites netem volt (amit 2megabitre fejlesztettek) másik szolgáltatónál, de ott sem kimondottan a sávszélesség volt a probléma, hanem a terheltebb időszakokban fellépő 1000-2000ms-es ping

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Z10N #134 üzenetére

    (itt nem rád gondolok konkrétan) <- nem neked szántam a komment nagyját, csak azt hogy a letöltés megszakadozása nem probléma... aztán bő lére szaladt és a fanyalgóknak szólt a nagyja, akik látatlanban is már temetik/szidják azt a rendszert, amit még senki nem lát majdnem fél évig élesben működni

    az olcsólemezes példa onnan jött, hogy lényegében a legutóbbi live-os akciózásnál is mehetett volna a sírás, hogy net kell a leakciózott játékok letöltéséhez, de ilyet sehol nem láttam... (pedig hasonló a 2 dolog)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák