Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomka1118

    csendes tag

    Miután senki nem ellenkezett, nekiálltam a szoftverek frissítésének.

    Első próba a Cyanlabs féle letöltés volt de az valamiért nagyon lassú fajlmuveleteket eredményezett, nem bírtam kivárni.

    A hagyományos direkt letöltés sokkal gyorsabb és utána is konnyebben mozgathatóak a fájlok. Fura, nem is értem. De mindegy.

    Aztán megcsináltam a 3 csomagot és feltelepítgettem őket. Fura amikor addig kell menni a kocsival ameddig kész nincs.
    ..

    Így most lett egy 3.4 -es navim, megjelent a Fordpass kapcsolatom is a manüben, illetve felmentek az F9 térképek és a kapcsolódó hangok.

    Ami érdekesebb hogy írtam levelet a Sygicnek hogy akkor hogy is van ez a navigáció dolog az Android 10 Sync3 viszonylatában...

    Azt a választ kaptam hogy miért nem próbálom ki a GPS navigáció nevű alkalmazást?

    Mondom, hogy azért mert tudtommal az nem működik a Sync3-mal.

    Na erre jön a válasz hogy hát dehogynem működik vele :C

    Na letöltöm telepítem és láss csodát tényleg megy mint a karikacsapás.

    A vége az lett hogy a kifizetett licencemet átkonvertálták erre, elvileg a két termék ugyanazon az áron megy.

    Utolsó: forscan en keresztül pár dolgot be tudtam állítani pl. a szinsemát is. De sajnos a 3.4 hez nincs még meg az uj semaleíró, igy most nincsenek meg a színes menü gombjaim. Valaki ebben előttem jár már?

Új hozzászólás Aktív témák