Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Tomka1118 #1375 üzenetére

    Neked 4-es vagy 3-as Focusod van?
    Ha 3-as, le tudod írni/megadni a sync 3.4 telepítés menetét?

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • pocok1970

    tag

    válasz Tomka1118 #1375 üzenetére

    Konkrétan melyik GPS Navigáció alkalmazásról van szó?

    [ Szerkesztve ]

  • ka64

    tag

    válasz Tomka1118 #1375 üzenetére

    Én frissíettem manuálisan: 3.3 / 19.052/ f7 -> 3.4 / 19.200 / f9
    Tapasztalatok egy rövid használat után:
    - A térkép kódja ugyan f9, de továbbra sem ismeri az m2-es autópályát és a tavaly kialakított új csomópontokat. Mást nem teszteltem, de ezek után nincsenek vérmes reményeim.
    - A telepítés után egy kicsit megijedtem, mert sokáig nem volt GPS a sync-en. A negyedik-ötödik újrindítás után egyszer csak lett. Azóta jó.
    - Új funkcióként megjelent a klíma vezérlés a sync-en. Működik, de nem hiszem, hogy sokat fogom használni. (Friss térképnek jobban örültem volna.)
    - Az appok között megjelenik a Fordpass és a Sygic navigáció (nem a mirrorlinkes, hanem a régi.) Viszont a sygic-ot nem sikerült elindítanom. Pontosabban szólva a telefonon elindul majd a telefon képernyője elsötétűl és megjelenik egy Ford logó és egy Sygic logó, köztük áramlik valami -gondolom ez jelképezné a létrejött kapcsolatot. Viszont a syncen a Waiting for device üzenet jelenik meg és nem indul el a Sygic. (Amíg ez az üzenet megy, addig alul is megjelenik a Sygic gomb. Ha az üzenetet cancellel lelövöm a gomb is eltűnik.)

    Aki még nem kapta meg a 3.4-et, szerintem nyugodtan megvárhatja a hivatalos frissítést. Semmi érdemi funkció nem érkezik vele, amiért érdemes lenne manuálisan frissíteni.

    (Ezt a térkép frissítés dolgot meg egyszerűen nem értem. Számtalanszor vettem már navit "örök élet térkép frissítéssel". A sygic-et kivéve sosem működött. Tizen éve vettem az első navigációs készülékemet. Egy MIO-t, full Európa térképfrissítéssel. Csak közben összveszett a MIO és az IGO, ezért nem frissültek a térképek. Utána vettem IGO-t Közép-Európa örök élet térkép frissítéssel. Az sem frissűlt, mert én IGO 2006-ot vettem és közben kijött az IGO 2008, és új térképek csak arra jöttek. Mikor ezt szóvátettem az IGO-nak, azt javasolták, hogy vegyem meg az IGO 2008-at is. (Ezek után persze nem vettem meg, hanem megoldottam "okosba".) Volt egy Saab-om beépített navigációval. Mikor átvettem az autót, már akkor több éves elavult térképek voltak benne. Ott egy térképfrissítés százezres nagyságrend lett volna, amit persze nem kértem. A Ford is úgy hírdette a synce-t, hogy ingyenes térkép frissítés. De hát látjuk mi lett belőle. Mióta Vaze van, igazából nem használok offline navit, de akkor is nagyon bosszant.)

    ka64

Új hozzászólás Aktív témák