Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Na, sikerült kipróbálnom, és őszintén megmondva, a grafikán kívül nekem egyáltalán nem jön be. Pláne, hogy még 1680x1050-ben is ki kell kapcsolnom pár effektet, ami egy Core i7-es gépen - főleg egy MMO esetében!!! - több, mint idegesítő. 1920x1200-ban nem is tudok játszani, csak ha mindent leveszek mediumra és kikapcsolom a látványjavítókat, de akkor ugrik az egésznek a varázsa.

    A játék különben szép, sőt, nagyon szép. De ezzel ennyi is a számomra a pozitívum. A kezelőfelület nem jön be, sok más MMO-val játszottam, és ott minden kézre esett rögtön, de itt nem találok semmit. Azt sem tudom, hogy hová kell mennem, kivel kell beszélnem, és ha nagy nehezen rá is jövök, akkor is... a harcok pedig elég bénák...

    ...á, mindegy, nem szeretnék róla csúnya dolgot mondani, elvégre bennem van a hiba, ugyanis még egy FF játékkal sem játszottam. Azt hittem, hogy ez is csak egy hagyományos MMORPG lesz szép grafikával. Tévedtem.

    MOD: Ja, és egyébként egy rossz pont a részemről, hogy hiába adod meg mondjuk a D meghajtón lévő könyvtárat a telepítőnek, a 4GB-os install fájlt mégis a C-re mentette el, amin alig volt hely. Ráadásul a procimat úgy zabálta a telepítő, hogy 80%-os terheltségen ment végig, és még egy BD filmet sem tudtam nézni miatta.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák