Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz ldave #30 üzenetére

    Nekem nagyon bejött, harc közben simán átválthattál másik karakterre, ha el akartál lőni egy varázslatot pl. Plusz ami a legjobban tetszett, hogy végre nincs random encounter. Na attól a mai napig a hajamat tépem, nem vagyok hajlandó egy ideje olyan játékkal játszani ahol üres térképen megyek és egyszer csak baaaam. imádok felfedezni, jó sok időt eltölteni egy helyen ha épp úgy tartja kedvem, de a RE egyszerűen megölte bennem a felfedezőt azokban a játékokban.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

  • Petya597

    tag

    válasz ldave #30 üzenetére

    Ja hogy akkor így érthette az egy emberes irányítást, igen, így már értem mire gondolt. :)

    Rendben is van hogy ez neked tetszik, beszéltük ezt már, különbözőek vagyunk. Valaki vagy nagyon szereti a nagy változtatást, vagy nagyon ellenzi. Én a kettő között vagyok ugyan, mert nem utálom én egyáltalán, de nem is a kedvencem. :) Abszolút érdekes élmény így játszani egy FF -et, de így ennyi nagyjából. Számomra a régi sokkal inkább hozza a harc feelinget (holott persze a XII azért talán reálisabb), meg a régiben szerintem sokkal látványosabbak voltak a harcok, persze ez csak az én véleményem. :)

    Ötletes volt nagyon az a Gambit rendszer, úgy ahogy be is jött, bevallom én volt hogy inkább a nehezebb utat választottam a Gambit helyett és inkább folyamatosan adtam ki a parancsokat, mintsem hogy programozzam a cselekvéseket. :D Persze aztán volt szentségelés, aztán nekiálltam beállítgatni. :D Azért az elején élveztem a real time harcot, a közepe felé laposodott el nekem.

    A történet mellett még a zenék sem jöttek be nekem (újabb magánvélemény), hiányoztak a jó kis boss fight zenék - igen, voltak, de olyan semmilyenek. Emlékszel mondjuk a VII -re, amikor mentél, és jött a boss fight, és annak a zenéje? Aaaa.. :)

    Lehetséges amit a XIII -al kapcsolatban mondasz. Nagyon remélem hogy ez már nem fog megismétlődni, a Luminous Engine gyönyörű lett, most már csak minden másban kéne oda tenni magukat. Nagyon. :)

    (#31) Jander

    Nekem pont hogy nagyon hiányzott a random encounter, és ott vannak real time -ban a szörnyek.
    Ahogy fentebb említettem Idave -nek, engem a mai napig kiráz a hideg ha megyek a VII -ben megyek, megtámad egy szörny váratlanul, és főleg ha boss az, beindul a zene, és tudom hogy irgalmatlan nagy csata lesz. :) Ez hiányzik nagyon nekem a mai FF -ekből.

    [ Szerkesztve ]

    http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

Új hozzászólás Aktív témák