Új hozzászólás Aktív témák

  • Isee

    senior tag

    igazság szerint nem tudom van-e értelme, abból a szempontból, hogy a szülő tudja milyen gémet vesz meg a "8 éves Pistikének", nem egy hülye felvetés, mert biztosan van sokszor olyan eset, amikor a 8 éves Pistike azzal rohan oda apuhoz mikor hazajön a munkbából, hogy:
    -Apa! Apa!, kinyírtam mephistot és végigvittem a painkiller-t, holnap elkezdem a jericho-t is végigvinni! ...ahelyett, hogy sims-ezne, vagy valami késségfejlesztő pc-s játékkal jáccana szegény gyerek, mert ezekből is van nagyon sokféle, amik nem is annyira gagyik. viszont ott vannak ilyen szempontból a filmek is a 12-es karikások, cask szülői felügyelett mellett ajánlott, és csodálkozik az ember, hogy a vasárnap délutáni filmben le büdös qrvázza az anyját a gyereke, az apja meg megerőszakolja.....

    egyszóval furcsa ez a mai világ ebből a szempontóbl, de szerintem nem egy counter-strike miatt fogja 15évesen a gyerek a fater fegyverével agyonlőni az ellenőrt, mer otthonfelejtette a bérletét és meg akarja büntetni, hanem ezeknek és az ilyenhez hasonló az eseteknek (mert sajnos vannak), inkább pszichés és lelki zavarok miatt jönnek elő.

    összegezve egy szellemileg teljesen normális gyerek, aki normális körülmények** között nő fel, akármilyen játékkal jáccik, nem fog gyilkosságot elkövetni, csak mert azt látta.

    ** a normális körülményként azt értem, hogy egy szülő nem engedi meg a 8-12 éves gyerekének hogy nagyon véres játékokat nyomjon, ahelyett hogy focizna vagy normálisabb játékokkal játszon.

    köszönöm a türelmét, aki végigolvassa :K

    üdv mindenkinek! :R

    "...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Új hozzászólás Aktív témák