Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Én úgy vagyok vele, hogy évente 2-3 olyan játék van, amit megveszek, de azokra nem sajnálom a pénzt. :K

    Például tavaly év végén Dragon Age Origins-t megvettem a megjelenéskor, ráadásul a CE változatot, amiért 13K-t fizettem, de a mai napig azt mondom, hogy megérte. A Mass Effect 2 szintén CE változatban van meg, azt 11K-ból megúsztam, így kérdés sem volt, hogy megérte.

    Az Awakening kiegészítőért sem sajnáltam a 8K-t, de azért ott már picit túlzásnak tartottam az árát, bár, a mai 2-3K-s DLC-k világában, ha összehasonlítjuk őket a kiegészítővel, akkor az ár/érték aránya még mindig annak volt jobb.

    Amire viszont nem adok pénzt, azok a DLC-k. De azokat nem is kötelező megvenni. Sajnálom, hogy nem próbálhatom ki pl. a Mass Effect 2-höz kijött Kasumi DLC-t, mert a karakter szimpatikusnak tűnik, de annyira nem hiányzik az az egy órás plusz küldetés, hogy pénzt is adjak érte. Zaeed ingyenes volt, de azon kívül, hogy egyszer végigvittem a küldijét, más haszna nem volt. De ajándék lónak nem nézem a fogát. :DDD

    A Dragon Age-hez érte meg megvenni a Return to Ostagar DLC-t, mert azzal kaptam pár extra cuccot, amit a kiegészítőben is használhatok.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák