Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    A főbb küldetések szerintem baromi jók, igazából akkor válik nagyon unalmassá, amikor a táborban a mellékküldetéseket kezded el csinálni (mármint a kérdőjelesekre gondolok! - ezek gyakorlatilag végtelenítve jelennek meg és ugyanazt a 2-3 dolgot kell csinálni mindegyikben). A térképen elhelyezett narancssárga ikonos küldetések ugyanúgy ismétlik ugyanazt a 2-3 fajta küldetést. A táskákat meg egyéb dolgokat gyűjtögesse a halál (néhányat még poén, de gyorsan unalmassá válik). Táborból meg firecamp-ből nincs olyan sok, de ezek dettó A FC3 és FC4 alapján repetitívvé válnak, ha csak a statisztika miatt csinálod.

    Én kb. 22-23 órát raktam bele, de ebből egy jópár óra már csak azért volt, hogy kipucoljam a térképet, de egy idő után meguntam.

    Szerintem sikeresnek mondható a játék alapvetően. A térkép hangulata brutális a magas tölgyekkel, nappal és éjszaka is baromi jó a hangulata az egésznek. A képi világ, a skillek, fegyverek, állatok is jól sikerültek, meg maga a téma eltalálása és hogy nincs még egy ilyen játék a piacon. Én sokkal rosszabbra számítottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák