Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Tegnap este értem a végére, 61 óra volt az én játékstílusomban a játék, nekem összességében tetszett. Voltak jó pillanatai a történetnek is, jellemzően azok, ahol Esposito szerepelt, néha kicsit el is ütött a játék egyébkénti hangvételétől, a vége meg engem meglepett. Sokféle befejezésre számítottam, ilyenre nem. Kicsit azt érzem, hogy elsőre egy komorabb hangvételű játékot terveztek, de aztán valaki azt mondta bent, hogy erre nem lennének vevők és utána került bele a hátizsák meg a többi baromkodás.

    Én továbbra sem érzem, hogy bugosabb lenne, mint a CP, pedig direkt figyeltem már a hibákra a végén. Utóbbinak különben sem áll jól a játékmenet és a történet együttese. Ugye sietni kellene mert az ereklye megöl, de egy csomó küldetést nem kapsz meg, ha végigrohansz, mert ahhoz van kötve, hogy várj egy napot. Aztán a következőhöz még egyet. És megint...Itt legalább nem lihegtek a nyakamban, hogy siess, mert csak egy heted van hátra/indul a 10es protokoll/random valami, ami a sztorival összefüggésben sürget és közben semmi következménye.

    Szóval a 4/10et én továbbra is túlzásnak érzem, nem szoktam alapvetően pontozni, de a személyes listámon 7-8pont között ingadozik. A hármat és a Primalt nem előzi nálam, de a többi részt igen.

Új hozzászólás Aktív témák