Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz #06658560 #38 üzenetére

    Ne fárasszatok már ilyen baromságokkal. Jacques Villeneuve-nek annyira nem való volt a király kategória hogy 1997-ben Formula–1-es világbajnok lett. Szerintem örülnénk ha lenne egy honfitársunk akinek csak ennyire nem lenne való az f1...

    [ Szerkesztve ]

  • GeryFlash

    veterán

    válasz #06658560 #38 üzenetére

    Trullit biztosan, csak ott egy Briatore volt, aki ezt csapaton belül le tudta rendezni, és Trulli nem az sértődős balfasz versenyző, mint Webber, akivel igaz hogy néha szintén kicsesztek, de akkor is túllihegi a dolgot, soha nem kérték tőle, hogy engedje el Vettelt, ,,because Fernando Sebastian is faster than you". De nem csak ez az egy eset volt, rengetegszer manipulálták úgy az eseményeket, hogy ha mondjuk Alonsonak problémája volt az időmérőn és massa előbbről indult, akkor esetleg 40 körig előtte maradhatott, de utána indokolatlanul kihozták kétszer is a boxba.
    Ez hozzátartozik az f1hez, és ezért köpködni hülyeség, legalábbis ha az illető Schumacher, Vettel vagy Alonso szimpatizáns, ami kb a szurkolók 2/3-át fedi le. De tény, ilyen szempontból a Mclaren még a legnormálisabb.
    Amúgy a Schumacher sztorinál Ausztriában azt mindenki elfelejti, hogy
    1.) a kupát Barrichelonnak adta aki el is fogadta
    2.) Abban az évben ugyanezt megcsinálta a Ferrari [link] fordítva. De azért a rohadjon meg Schumacher.

    Akkor ahogy nézem Villeneuveről hasonlóan vélekedünk, én csak f1-et követem de azt nagyon, ott nem volt kiemelkedő, de mondjuk más autósportban simán lehet.
    Massát meg mint mondtam kár ekézni, lehet nem akkora állat mint Alonso vagy Massa, de bármikor jobb mint egy Kovalainen, Coulthard vagy Webber. És továbbra is tartom, hogy külön kell választani a 2009 előtti és 2009 utáni Massát. Amúgy az, hogy nem volt tökéletes a 2008-as szezonja attól még 1 körön múlott neki, ezen az egy körön nem múlik az, hogy jó vagy rossz pilóta, hiába nincs vb címe. Amúgy ha ezen múlna akkor azt is mondhatnád, hogy Alonso mekkora balfék, hogy 2010ben ott óvatoskodott ahelyett, hogy férfiasan odaállt volna az utolsó versenyhez is, nem pedig a minimum ponttal akart volna vbt nyerni. Fernando, use the best of your talent
    Ezért szokták utálni Vettelt, hogy bemákolta neki egy részeg szovjet a vb-t, azt meg szeretik elfelejteni a haterek, hogy az azelőtti versenyen vezető helyről állt meg alatta az autó, aminek köszönhetően Fernando bemákolt egy rakat pontot vele szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák