Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chosen

    addikt

    válasz Xirtam #34 üzenetére

    a forza 3 is megfelel a hsz-emnek. irányíthatatlan, tehát szimulátor.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Xirtam #34 üzenetére

    Én nem okoskodni akarok, de ha kikapcsolod a segítségeket gridbe ott se boldogulsz billentyűzettel, de gamepaddal is lehet szívni vele. És nem játszottam forza3-al, de ezt az emesezést nyugodtan abba lehet hagyni, egy szóval nem mondtam semmit rosszat a játékodra, de legtöbbször azt olvastam itt hogy közelebb áll az árkádhoz, mint egy szimulátorhoz, azt sose olvastam róla hogy szimulátor, inkább a kettő között van, mivel vezethetsz árkádosan, de vezethetsz úgy is hogy nem bírsz elindulni. De nem is értem a legtöbb ember boxon paddal játsza a játékot, így valószínűleg minden segítséget bekapcsol, különben nem venné meg a játékot, mert else bírna indulni, vagy vesz kormányt, de hát az luxus. A Gran turismo se volt soha csont szimulátor, csak vezethettél benne úgy is hogy nehezebb legyen, és ezt a 5. részt legjobban a forza3-hoz lehet hasonlítani videókból ítélve. Amúgy most megnéztem kíváncsiságból mik szimulátorok: Grand Prix Legends, iRacing, rFactor, X Motor Racing, Live for Speed.

    Victoy: Ahogy mondod a hátsó gombok azok amiket te is írtál. Én is ps-en játszottam még colin 2-őt, ott az X volt a gyorsítás, négyzet a fék, de ott nem érzékeli hogy milyen erővel nyomod, legalábbis minimálisan, de PS3-hoz már olyan az L2, R2, mint egy kar. A legtöbb játék a hátsó gombokat adja meg alapból gáznak és féknek. Analóggal nemtudom mióta divat gyorsulni és fékezni még nem próbáltam, nálam az gridbe a kamera mozgás, mögém nézés, oldalra nézés. Nekem pl ez van, itt lehet látni milyen az L2, R2.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák