Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz samu74 #67 üzenetére

    Csak óvatosan jegyzem meg, mert erre "az ennyi pénzért Zsigát, Tarbit, Kispolákot vennék.." felszólalásra mindig harapok, hogy azért az a Zsigát nem elég egyszer megvenni:

    - ha tényleg meghajtod, akkor folymatosan benya, gumi, fékbetét
    - folymatos karbantartás, javítgatás, alkatrészek, szakember hozzá...
    - aztán ha tényleg meg akarod hajtani, akkor kell hozzá vmi rendes hely is
    - kocsiba bukócső, sisak, rendes biztonsági öv, verseny ülés, hogy ne halj meg
    - meg kéne még legalább 3-4, de inkább 13-14 span, akki ugyan ezt végignyomja a saját Zsigájával... és akkor jutsz el oda, hogy érdemben van egy igazi kocsid, amivel éremben tudsz versenyezni mások ellen (ami a léyneg! :K )... és nem csak az van, hogy hébe-hóba negyedévente egyszer lemész csaptni, meg kézizni a tesco parkolóba... vagy a közúton ródeózol a gyanutlan közlekedőkkel.. :U

    Szóval tudom én is azt, hogy ez mekkora móka amúgy, de azért nem ugyan az, mint folyamatosan részt venni egy rangos online bajnokság futamain és küzdeni a helyezésekért a többiekkel.

    Ha lenne évi fölös 2-3..4-5-6 millióm a célra, akkor én sem szimeznék! :)
    Azaz dehogynem, elvégre minden valamire való versenypilóta is órákat tölt a szimulátorban a futamok előtt felkészülés gyanánt...én is sem tennék másként, ha a majd a pályán le akarom alázni a többieket... :)) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák