Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz Cancer #246 üzenetére

    A kollégám esküvőjén fogok fotózni. Első "hivatalos" munkám, mármint úgy, hogy nem vendégként kattintgatok. De rettentő rémálmom volt ma. :(
    Lementem lelkesen a helyszínre...Kapásból valamiért elég sötét volt... Sebaj, van vadonatúj külső vakum! Zsír lesz! Ja..csakhogy kiesett a zsebemből. Épp jött a menyasszony az utcán, gyorsan felkaptam a gépet, lőttem, de ugye vakura volt hangolva íyg feketék lettek a képek. Mire felszedtem a vakut, már el is haladtak... Nézem, letört az elemtartó. Elemek vissza, fedelet is... De nem sült el... még a Pilot gombra sem!! :Y Belső érintkezés probléma...
    Bent a házasságkötőben beülök, egyszerűen nem tudtam használni a zoomot, illetve gondoltam, majd a belső vakuval operálok, de azt sem kezelte a gép. Egyszerűen nem sült el! Minden kép vagy rettentő zajos, vagy sötét, színhelytelen...Nézem a menüt, a gépben, de teljesen ismeretlen volt. És vagy 3x több pontból állt, mint eredetileg...

    Huh, elég szar érzés volt, miután felkeltem.

    Ami lesz. Külső vaku, 4 set akkuval. 550D 3 set akkuval. 2x16+2x8 GB memóriakártya. És sajnos csak kitobi. lehet kölcsön kéne kérnem az 1.8/50-est legalább... Viszont van egy manuális 2/58-as, meg 2.8/135-ös...+ derítő lap, ha sütni fog a Nap...

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák