Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz fulton #486 üzenetére

    "...ha Nekem pl a fotós "elmesélné" hogy ő is hobbi szinten játszik szintin, és ilyen-olyan gépe van, megkérne hogy megnézheti -e a billentyűt, igen megengedném neki, megmutatnám ami érdekli. Valaki nem... ez teljesen magánjoga mindenkinek. Mi ilyenek vagyunk:)..."

    Van ám egy óriási nagy különbség: Te nyugodtan mutogathatod a keyboardot, mert fejből játszol (vagy a sequencerben / laptopban van elmentve az alap, azt nehezen tudja törölni a billentyűzet nyomkorászásával). :U Viszont a fotós gépében ott van a memóriakártyán ha nem is az egész anyag, de jó része (okos fotós ugye több kis kapacitású memóriakártyát használ az adatvesztés minimalizálása érdekében). Ha a kedves érdeklődő azt véletlenül vagy szándékosan letörli, akkor gond van...A fotós felelőssége a képanyag biztonságának a megóvása. Szerintem attól nem harakirizne a pár, ha 3 szólammal kevesebbel játszanád a számokat mint ha MIDI-s alap is lenne alattuk, viszont tutkóra lemennének hídba ha kiderülne, hogy a polgári képeit letörölte mondjuk a szőke, nagymellű virágárus lány (aki kezdő amatőr fotós és a gyorstalpaló fotós workshopon még nem tanították meg neki a kukás gomb jelentését). ;) Mondjuk cOxErRel az új vázaink már 2 memóriakártyára mentenek egyszerre, de akkor is...Én egy esetben adom más ember kezébe a gépemet: ha vagy az asszisztensem vagy a tanítványom (volt) és tudom, hogy tudja kezelni. :U

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák