Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz Sir Riccio #2939 üzenetére

    Nem tudom melyik utolsó sorra gondolsz, illetve hogy azt hogyan mondja más is...
    Az árakkal el vannak tévedve az emberek? Igen, mindkét oldalon. de ez minden szolgáltatásnál így van.
    Félre értés ne essék, én elmennék egy WS-re, és ki is fizetem a pénzt, csak akkor az adjon is valamit, de akkor az adjon is valamit, mert ez a tanácsokat kapunk, frissíti a látásmódot, az úgy igen karcsú.
    Ez olyan, mintha elmennék egy síoktatás tanfolyamra, azt egy teremben beszélgetünk arról, milyen jó síelni, meg hogy milyen helyeken lehet, meg milyen felszerlés frankó hozzá, de effektíve a sípályán alig vagyunk.
    Persze nem egy WS-en kell megtanulni a sztorit, de a gyakorlatban, éles helyzetekben kellene inspirálódni, nem egy teremben.
    Nem konkrétan ezt a WS-t akartam lehúzni.
    Mivel több vállalkozásom is volt, és sok dolgot szerveztem már le, tisztában vagyok azzal, hogy mennyit lehet keresni egy ilyen dolgon. Igaz, más terület, de akkor is. Nem is kell pusziért összehozni egy ilyet, nem erről van szó, de az inspirálódásnál azért valljuk be, többet is adhatna egy-egy ilyen WS.
    Igen, ehhez képest 1 napos WS-ek vannak ilyen áron, szóval ha úgy nézzük ez olcsó.

Új hozzászólás Aktív témák