Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz Cancer #142 üzenetére

    Csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy nagy kár lenne kellemetlen perceket okoznod a párnak és legfőképpen magadnak is. Nem kell részletezni, hogy anyagi kár is keletkezhet (saját és még a párt is kárpótolni is kell, ahogy az előttem szólók - hivatásosok - is mondták), és nem utolsósorban becsületbelei ügy ez. Ha valamit elvállalunk akkor nem nagyon illik azt mondani, hogy "bocs..., ezt dobta a gép.". Ez meg végképp nem az az ipar. Nem egy esküvőn voltam és csak azt tudom mondani, hogy nagy felelőtlenség lenne belevágnod fényerős obik és csere cuccok nélkül. Ha a cserecuccot nem akarod elfogadni, mert még nem találkoztál azzal a jelenséggel, hogy ami elromolhat az el is romlik, a jó öreg Murphy. Akkor legalább azt lásd be, hogy a kit obik nem elég fényerősek egy templomi, de még akár egy relatív világos házasságkötőteremmel is megküzdhetsz velük. Ahol eddig a legkomolyabb felszerelést láttam ott egy raklap cuccal jelent meg a fotós. És itt nem túlzok. Úgy indult neki, hogy kapásból két váz volt a vállán egy FF 5D+24-70/2.8 és 16-35/2.8 váltva és egy APS-C 40D+17-55/2.8+580 EX II kombo. Egy hátizsák pót cuccal 400D, 30D, pótobik, vakuk és stb. A váltásába meg amit cserélgetett. Fixeket nem láttam nála de bármit kinéztem volna a srácból :) . Én mondom úgy nézett ki mint egy igaz serpa :D . Később jött egy srác aki cipelte a hátizsákot de az elején a házasságkötőerembe ide oda rakosgatta meg rábízta a rokonokra. Szerintem ezt a mennyiségű cuccot nem ő halmozta fel egyedül hanem valami cég alkalmazottja lehetett és onnan is hozhatott pár dolgot vagy valami ilyesmi. Emellett a képek is magáért beszéltek...
    A többin nem láttam ilyen felszerelést, mert tény nem kell a vérpro cucc de azért kell valami jó alap, szinte mindegyiken párba jöttek a fotósok, gondolom így be van biztosítva a pótcucc és megoszlik a teher is, viszont a pénz is.

Új hozzászólás Aktív témák