Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz Fejo #132 üzenetére

    "Ha bele képzeled magad a szituációba a pár szemszögéből, akkor talán belátod, hogy a fentebb vázolt esetben Te is a "fotós életére törnél"..."

    Pontosan ezért hanygoltam eddig a témát, mert még kevésnek találtam a felszerelésemet ahhoz, hogy igazán minőségi munkát adhassak ki a kezemből!
    Csak megfordulta fejemben, hogy ha a kóklerek ilyen jól keresnek vele, akkor én nagyobb felelősségtudtattal miért ne tenném?
    De neaggódjatok, nem hozom rossz hírbe a "szakmát". :DD

    "Ha Neked a mondanivalónkból ez jött le, akkor vagy Ropival mi nem tudjuk értelmesen leírni amit szeretnénk, vagy Te nem értetted meg..."

    Minnél jobban le akarnak valamiről beszélni, ne adj Isten megtíltani valamit (ami ugye jelen esetben elképzelhetetlen), az engem arra inspirál, hogy csakazért is megcsináljam/belevágjak! Bocsi, ilyen vagyok, ez nem a ti hibátok. Mindemellet nem kell bef**ni, felelőtlenül én sem vágok bele a dologba. ;)

    "Na ez azért erős csúsztatás... Ilyet egyikőnk sem írt... Az viszont tény (még ha Te ezt nem is akarod belátni), hogy van egy minimum konfig amivel "esküvőzni" lehet..."
    "Egy átlag eskifotós 2-3 vázzal és ugyanennyi vakuval, 3-4 üveggel és vagy 8-10 db memóriakártyával megy akciózni."

    Én viszont nem gondolom, hogy 3 váz kellene (de majd lehet,h később majd másképp gondolom). A 8-10 db memólártya meg nem mindegy, hogy 2 vs 16 GB-osak. (csak, hogy kötözködjek.) :D

    Mellesleg kicsit az az érzésem, hogy túl van parázva a dolog! Mégis, miért romolna el a rendszer? Miért menne tönkre? Ha vigyázok rá, karbantartom, nem teszem ki káros behatásoknak...Szerintem nem kell túlparázni a dolgot.
    De azt megértem, hogy elég 1 kellemetlen szituáció, hogy lássam a pár arcát, hogy életük legszebb napját vágtam tönkre (bagatell hibával) és máris máshogy fogom én is gondolni...(De ez szerintem elkerülhető)

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák