Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadEb

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy alapvetően béna kérdésre keresném a választ, amelyben én már megkavarodtam. :F Ha valaki tud, kérem segítsen! :R

    1. Alapvetés (tézis): Amelyik laptopban integrált gpu, "videokártya" van, abba nem lehet bővíteni, dedikáltat beletenni. Amelyikben dedikált van Pl. MXM II csatis, abba cserélhető. Legalábbis én így tudom :DDD

    2. Alapvetés (tény), hogy a Lenovo G580-as gépeket értékesítik csak integrált gpu-val, illetve értékesítik integrált+dedikált videokártyával (Pl: GEFORCE GT635M / GT630M)

    A kérdés: tudja-e valaki, hogy azon G580-asok, amelyek csak integrált gpu-val lettek értékesítve, tartalmazzák-e a csatlakozófelületet (és helyet) ahhoz, hogy pl egy GT630M-et bele lehessen tenni? Egyszerűbben egy csak integrálttal rendelkező G580-asba bele lehet e tenni utólag egy a típussal értékesített dedikáltat az integrált mellé? Vagy létezik, hogy ugyanazon típust kétféle módon gyártottak, és a kizárólag integráltból nem egyszerűen kihagyták a kártyát, hanem meg is változtatták a szerkezetet és az alaplapot, hogy abba ne is lehessen tenni? :Y

    Vagy én nem értek valamit, és teljesen tévúton vagyok? :F

    Erre kaptam már igen és nem választ is, azért teszem fel itt a kérdést, hátha itt olyan G580 tulajok is vannak, akik biztos választ tudnának adni!

    Előre is köszönöm a válaszokat!!! :R

Új hozzászólás Aktív témák