Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Remus389 #106 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy nincs fejlődés... pusztán megkérdőjeleztem a jelen felhasználáshoz rendelkezésre álló új hardverek (kiemelten az Intel CPU-k) érték/ár arányát, egy s1366-os konfig ár/értékének fényében.

    Gyakorlatilag a mostani vasak hozzák/túlteljesítik ezt a teljesítményt (szigorúan játék tekintetében, a bench az más dolog), csak hát az áruk... persze az öreg hathengeres (meg az FX is) egy áramfalónak hat már, de jól használható, és még mindig nincs nagyon lemaradva.

    Tisztában vagyok a dolgokkal, pont ezért írtam.

    Nyilvánvalóan az i3 7350k CPU-m IPC-be rojtosra ver mindent, ennél csak házon belül az i7700k jobb, meg a 8 gen. elit procijai, meg majd nyilván picivel a 9. gen is jobb lesz.

    Lehet találni az öreg hathengeres XEON-okról is épp elég videót, ahol elég jól kielemzik hogy melyik CPU mire elég jelen kor játékaival, igazából lassan eljutunk oda, hogy a sok mag fog dominálni, meg persze az überbrutál VGA. ;]

    Persze, mutasd csak, mindig érdekel az újdonság. ;)

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák