Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Sirandrish #2 üzenetére

    Frászt!

    Én eléggé sokat játszottam a Magic DotP 2014-el (tehát a széria jelenleg aktuális tagjával) és a rövid és gyakorlatilag semmilyen kampány után az egész az online multiról szól, az a lényege az egésznek, nem pedig a bugyuta lapfeloldás.

    A lapfeloldás csak arra való, hogy a törelmetlen játékosokat feloldókulcs pénzes megvételére ösztönözzék.

    Ha én ki akarok próbálni egy új paklit, nem akarok 30-40-et játszani csak azért hogy feloldódjon az összes lapom és végre legyen esélyem multiban, hanem kvázi egyből a teljes kártyaállományból akarok a pakliba válogatni.

    J.

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Sirandrish #2 üzenetére

    +joysefke

    Ez csak nézőpont kérdése. Az én hozzáállásom közelebb áll Sirandrish-éhoz. Nem vagyok nagy profi, így amikor elkezdek egy új deckel játszani, akkor nekem igen hasznos az az út, amíg feloldom a kezdeti 20 lapot. Addigra látom már, hogy minek van értelme, minek nincs, előjönnek a kombók, amiket adott esetben elsőre nem látok...stb...stb.

    Az első a 2012 volt amit megvettem, nem ismertem a játékmechanizmust, és akcióban -75%-al megvettem ezt a full packot. Jól rá is b@szarintottam. Egyrészről nem értettem, hogy miért nem kapok semmi jutalmat, másrészről túl nagy volt a káosz.

    Ettől függetlenül tudok olyanról, aki keni vágja a Magic-et, ő tavaly is a full packot vette indulásnak, és 1 db Single pályát sem csinált meg, only multi. Én szeretek Single-t is játszani, multiban pedig igazából a többszemélyes (mondjuk 4) játékokat csipázom. Ebből a legjobb a 2012-es 3v1 volt, csak akkor sajna még nem volt Magices haverom, így közösen nem tudtuk kipróbálni.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák