Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz .LnB #36 üzenetére

    Hát azért ezeket mondjuk egy Unchartedhez vagy Last of ushoz vagy akármelyik ps exkluzívhoz hasonlítani... Vagy megvannak pcn is vagy én személy szerint ilyen kaliberű játékokhoz nem vennék x1x et... Gyerekeknek olcsón egy one ezekkel el szórakozni az oké de nem látom hogy mi vonzana egy 500 € ós konzol megvételre. Jah de jobban tudja a 4k t ami valljuk be egy átlag konzol playert hidegen hagy... Max a pc huszarokat érdekli de azok meg ha tényleg 4k ban akarnak játszani akkor nem hiszem hogy az x nagyon szóba jöhet.Multi cím megy ps4 en is.

    #38 exkluzív címekről volt szó. Ha ps4 exkluzívra gondolok akkor jah egy csomó olyan játék jut az eszembe ami olyan látványt meg sztorit rakott elém ami után úgy voltam hogy hubazzeg ezért már megerte az a 300 euro a ps ért. De ha anno xbox ot vettem volna a 360 után most lehet kva mérges lennék hogy azért adtam ki ennyi pénzt hogy ilyen színvonalas exkluzívokat kapjak. Multi cím meg van mind a kettőre mind a kettőn számomra elfogadhatóan fut szóval igen nem látom ebben a generációban az xbox értelmét. És szerintem még a Microsoft se tudja mi a heret akar a saját konzoljaval..

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák