Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Dr. Akula #45 üzenetére

    Tudom hogy én vagyok az ostoba, hogy megint megpróbálom észérvekkel megtörni a te zsigeri ellenállásod, amely küzdelem kilátásaihoz képest Don Quijote barátunk harca azzal a szélmalommal egy igazi sikertörténetnek minősül, de csak nem bírok magammal.
    1 - Ha egyszer megígérték, akkor valóban illett is volna kiadni a solo módot, ez nem képezi vita tárgyát.
    2 - Ennek ellenére az online verzió igenis minimum megduplázza a játékélményt, mert az ilyen-olyan fórumokon egymással kommunikáló játékosok(akik ezen kapcsolatokat szintén online teremtik, és nem palack postával, se nem futárokkal, vagy postagalambokkal, de még csak nem is füstjelekkel), szóval ezek az elvetemült userek az ED-ben ugyanabban az időben ugyanazokkal az eseményekkel, főbb történésekkel, újdonságokkal, és érdekességekkel találkoznak, mivel ugyanabban a világban tartózkodnak, méghozzá annak a világnak ugyanazon pillanatában. Mert ez egy olyan világ, amiben NEM VAGY EGYEDÜL, és ez még akkor is jó érzés, ha soloban megy a móka.
    Mindazonáltal sokadjára is hangsúlyozom: Te tudod.
    DE! az viszont egyszerűen nem a te választásod, hogy net vagy nem. Ez van, ha tetszik, ha nem.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák