Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz Fred23 #34 üzenetére

    Nekem van vagy 5 kliens a gépemen (plusz a R* Social Club) de ezekből csak kettőt használok rendszeresen. Időnként kedvem támadna egy kis Battlefront II-höz, el is indítom az Origint, megvárom a frissítést, aztán látom, hogy még mindig képtelen megjegyezni az adataimat, úgyhogy le is állítom.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

  • cskamacska

    addikt

    válasz Fred23 #34 üzenetére

    "Szerintem a sok új store a warez felé fogja lökni az embereket"

    Nem kell itt nemzethalált vizionálni egyből, nem lesz ennek semmiféle jelentősége. Nyilván a Steamről lerántott időleges exkluzívokon kívül. :)

    Ami későbbiekben kellemetlen lehet, hogy a boltok nem mindegyike éli meg a jövőkort, így nyilván az exkluzív játékok talán örökre el fognak veszni. :( Talán kevesen gondolnák, de 2008 körül a Steam is csak egyike volt a népszerűbb online PC játékboltoknak, még csak domináns sem nagyon volt a Paradox féle Gamersgate, Stardock féle Impulse, és IGN féle Direct2Drive mellett, nem hogy egyeduralkodó. Most lusta vagyok linkelni :B , de a Gamersgate és Impulse fejesei simán azt nyilatkozgatták, hogy lenyomják a Valve kliensét mint a bélyeget, és volt is rá érkezésük. :Y

    Aztán eltelt 10 év és az Impulse / D2D kifingott, Gamersgate vegetál és bármelyik nap bedőlhet, de a legnagyobb kár a felhasználókat érte, a játékaik egytől egyig odavesztek. És ezek még a régi nagy nevek, azóta már vagy két tucat bolt a majd tucat kliensével tovaszállott! (bukott MMO-kat nem is számolva) :U

    GoG féle DRM nélküli világ jó félmegoldás, de nem biztosíték semmire.
    Aki elhaladta a 100 megvásárolt játékot annak leeshetett, hogy soha nem lesz annyi tárkapacitása hogy ezekről szükség esetén biztonsági mentést tudjon készíteni. Ma egy modern játék 30-110GB közötti, egy átlag otthoni merevlemez 2TB, lehet számolni mi férne rá.. És az még csak a mentett telepítőkészlet, ezt külön fel is kell rakni hogy használva is legyen.

    Szóval az óvatosaknak marad a Steam, régi játékokhoz a GoG, és a többi meg akkor ha nagyon muszáj. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák