Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Runner_fxr #1318 üzenetére

    Én totál laikus vagyok bringa témában. Mintha azt olvastam volna, hogy az agymotor nem annyira tuti, mint a középmotor. Logikusnak tartom, hiszen megnő a rugózatlan tömeg, ami nem szerencsés dolog. Néztem a középmotoros bringákat, és nekem úgy tűnt, hogy azoknál a váz eleve ilyen konstrukcióhoz lett kialakítva. Nem tudom, hogy lehet középmotort beépíteni egy eredetileg nem középmotoros vázba.
    Nekem viszont egyszerűbb a helyzetem, mivel nincs semmilyen alapgép. Így is kijöhetek jobban (olcsóbban ugyanolyan minőség/teljesítmény, vagy azonos árban jobb/nagyobb minőség/teljesítmény), mint egy gyári géppel? Persze, beleszámolva egy hozzáértő munkadíját. Motoron 80-200 lóerőhöz vagyok szokva, úgyhogy a nagyobb teljesítménnyel sztem megbírkóznék. Kérdés, hogy mennyire lenne legális. Vagyis, inkább az lenne a fontosabb, hogy milyen eséllyel derülne ki, hogy nem legális? Egyébként sem értem ezt a szabályzást. Van jogsim, tapasztalatom. Miért nem használhatok közúton nagyob teljesítményű bringát?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák