Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz gbors #45 üzenetére

    A június elejéig igaz havi 60% körüli trenddel is 4-5 hónap múlva már csak az áramravalót keresik meg a VGA-k, és gyanítom, hogy június és július között sokkal több lesz az emelkedés...

    Igen, a diff megy fel, a termelékenység lefelé, de ez egészen addig nem katasztrófa, amíg legalább olyan ütemben megy fel az árfolyam ahogy csökken a termelékenység. Eddig sokszorosa volt az árfolyamemelkedés. Nagyon sokszorosa. Indulás előtt még ~11 hónapos megtérülést számoltam a rigre, a gyakorlatban kevesebb mint 1 hónap alatt visszajött az ára :)

    Szóval én úgy vagyok vele, hogy a legjobb befektetés kriptovalutát venni, de érdemes több lábon állni és a rig építéssel is szép nagy bevételre lehet szert tenni - egyszerűen össze se lehet hasonlítani még egy kvesztoros irreális kamatígérettel sem, nemhogy bármi egyéb ingatlanbérbeadásos vagy hasonló befektetéssel...

    Az hogy melyik pénzek fognak eltűnni, azért elég nagy valószínűséggel lehet megtippelni: minden kicsi copy-paste klón. Az meg hogy kik maradnak, a jelenlegi felhozatalból legnagyobb valószínűséggel a BTC, ETH és ZEC. A ZEC-ben nem vagyok biztos, de azért már elég jól áll. A BTC még ki tudja, vannak ott azért a háttérben a gondok. Az ETH mögött viszont akkora a háttér és tenniakarás, hogy őket taksálnám a legjobb esélyre... Per pill, de persze bármikor megjelenhet egy új vetélytárs is...

Új hozzászólás Aktív témák