Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Csoffadalom #83 üzenetére

    No azért azt sosem szabad hagyni, hogy megalázzanak! Más az, hogy nem akar a csajod lenni, és más az ha megalázó dolgokat mond neked! Mindig ki kell állni magadért, akkor is ha ettől úgy megsértődik, hogy többet látni sem akar. Nem kell vele foglalkozni.
    Azt sosem szabad elfelejteni, hogy egy nő mindig titokzatos marad, és sosem fogjuk őket mi férfiak igazán megismerni. Ezen kár is gondolkodni, le kell sz@rni.
    Ráadásul Magyarországon sok egyéb más probléma mellett még a csajozás is problémásabb. :) Hogy miért? Mert rengeteget számít a pénz! Tudom vannak akik ezzel nem értenek egyet, én sem gondolom, hogy csak a pénzen múlik mindig, de, hogy rengeteget nyom a latba az anyagi helyzeted az egészen biztos! Pláne így 30 év környékén. :) 3 évvel ez előtt dolgoztam 4 hónapot Ausztriában. Ott is elmentünk azért bulizgatni. Egyből feltűnt az, hogy egy szórakozóhelyen nem azt lesik mennyi pénzed van hanem, hogy mint férfi szimpatikus vagy e, vagy nem. Mint amikor 10-en pár évesen még nem a pénz számított csak a gondtalan szórakozás. Hasonló érzésem volt. Az, hogy Ausztriában vagy Németországban valakinek 25 évesen van egy X5-ös BMW-je meg saját lakása, senkit nem érdekel, azzal ott nem lehet csajozni mert más is megveheti ezeket ha dolgozik. Nálunk meg csak a kiváltságosok. Itt az ember annyi pénzt sem keres ami a minimális létéhez elég. Ezért nagyon sok nő mögé néz a dolgoknak, hogy milyen életre számíthat a későbbiekben melletted. Nincs is rajta mit csodálkozni. Élet halál harc megy szinte. És részben meg is értem. Egy nő mégiscsak a biztonságot keresi egy férfiban. Ő a védelmező, gyermekei apja. Egy gazdagabb ember nagyobb biztonságot jelent. Ez durván hangzik így leírva, de sajnos sok igazság is van benne.

Új hozzászólás Aktív témák