Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz Runner_fxr #79 üzenetére

    Teljesen egyet értek azzal amit mondasz.
    Másrészt érzelgős talán nem, de érzelmes mindenképpen vagyok. Ha úgy érzem, hogy valaki előtt megnyílhatok, akkor kimutatom. Most nem kellett volna.

    Amúgy meg sz@r dolog jó embernek lenni! :DDD :(

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Runner_fxr #79 üzenetére

    Ez az én nagy bajom! Sír a szájuk hogy miért nem találnak rendes pasit, meg hogy milyen bunkók stb, stb.. Aztán ha mégis találnak egyet azt lealázzák a föld alá, mindenfélének elhordják és persze a pasi a hibás mindenért. Aki meg szét veri a nőt, lehúzza milliókkal az férfi. Én már tényleg nem értem. Tényleg az lesz a legjobb nekem ha ezentúl a nőknek még a közelébe sem megyek. Minek csináljak hülyét magamból ha megint csak átkúrják az agyam és még jobban megaláznak?

    Geri Bátyó: Igen igazad van. Szar dolog jó embernek lenni. Nem visszük semmire, csak kihasználnak, kiröhögnek és ezek után még jól meg is aláznak. Komolyan elgondolkoztam azon hogy életem eddigi 31 évében mindig azt figyeltem hogy másoknak jót tegyek vagy örömet okozzak nekik és segítsek ahol tudok. Nem csak a nőkkel voltam így, haverokkal, kollégákkal, ismerősökkel. Nem értem el vele semmit!!! A nők hazudoztak, játszadoztak és aztán dobtak. A haverok kihasználtak és dobtak. Ismerősök ugyanez. És mégis mire vittem??? Semmire!!!! Talán itt lenne az ideje beállnom a sorba és elkezdeni szopatni a népet, hátha akkor viszem valamire. Mert csak azt látom hogy aki genya és ott szemétkedik ahol nem szégyenli az viszi is valamire. Tehát mostantól reszkessen a világ! A következő nőmet (ha lesz még valaha) verni fogom, b@&#ok dolgozni, inni és drogozni fogok, és mindezek mellet lealázom a porba. Így biztos évekig fog velem maradni. Mindenki mást átverek, lehúzom pénzel és kiröhögöm. Ha ez kell ahhoz hogy vigyem valamire, hát megtehetem. Bocs mindenért , de elgurult a gyógyszerem. :W

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Runner_fxr #87 üzenetére

    A másik bajom a pénz. Hihetetlen mennyire számítanak a külsőségek. Csak a pénz pénz pénz!!! Azért manapság már nem köll BMW, elég ha van 4 kereke amivel szállítva legyen a seggük. Undorító. Csak azért mert harminc évesen nincs jogsim és kocsim már nem számítok embernek, pláne pasinak. Szívem szerint megfogadnám az ötleted és elhúznék innen, de sajna egyenlőre nem tehetem. Sok sikert kívánok, legalább te elmehetsz innen.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Runner_fxr #108 üzenetére

    Azrt kellett szednem ilyen szarokat mer a pszihómókus ezt írta fel, ugyanis depressziót állapított meg. És segített is a testi tüneteken. Még a pokoli időszakban többször is rám tört a rosszullét, mellkasi szorítás-fájdalom, remegés, szédülés. Ezekre jó volt a kedélyjavító-nyugtató kombó. Most már nem szedem és a személyiségemben sem történt károsodás. Hogy nem tudsz elképzelni olyan szitut? Szedj össze egy nőt aki úgy átkúrja az agyad a palánkon hogy csak na és te is ki fogsz készülni idegileg. Essél mély depresszióba és meglátjuk hogy fogod átvészelni. Ne érts félre, én nem kívánom ezt neked. De sosem tudhatod mikor kerülhetsz ilyen szar helyzetbe. Azt kívánom hogy sose tud meg ez mennyire szar tud lenni. Tényleg nem szemétkedni akartam ezzel, csak el akartam magyarázni.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák