Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlo009

    tag

    válasz gamerkiller #16 üzenetére

    Szia!
    Ha jól látom vasárnap este 22h-kor indult tovább az autó Prága előtt,100km-re levő parkolóból.Akkor majdnem ugyanott van vagy lett volna,ha vasárnap este 22h-tól indult volna az autó Hegyeshalom határtól. Így estleg 1 vagy jó esetben 2 óra "előnye" volt Csehország felé. De figyelembe kell venni a forgalmi céges utasítást,tehát Szlovákia-Csehország irányába kellett menni. Csak ehhez hozzáteszem én úgy csináltam volna: Vasárnap reggel elindultam volna Waidhaus határ felé,délután 13h-ig bőven lett volna időm és ott a határon meg lett volna a 11h pihenőidőm és este 22h-kor onnan indultam volna. Így,hogy Prága előtt megállt az autó és ott pihent a sofőr,abban az esetben lett volna fontos,ha nem Karácsony előtt lettünk volna,hanem több hétre indult volna a sofőr és szombat este 22h-ig odaért volna Prága elé 100km-re.Azért mert akkor vasárnap este 22h-ig meg lett volna a 24h pihenő,tehát innen még 6 napot tud dolgozni a sofőr.(AETR).
    De így is jó volt tökéletesen,ahogy a sofőr tette,mert kiszámolta az időket.
    Esetleg én indulás előtt engedélyt kértem volna(hátha szerencsém lesz,nem tudom,hogy van ez a Wáberer'snél),Karácsonyra való tekintettel engedélyezik-e az Ausztrián át való tranzit kimenetelt? Üdv! (Nem okoskodni akarok,csak itthon unatkozom és gondoltam hozzászólok. :R )

Új hozzászólás Aktív témák