Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz lapa #96 üzenetére

    Nem teljesen értelek Lapa.

    Azt mondod ez nagyon nagy luxus, hogy 8 év alatt építettem meg egy kocsit vételárral együtt 6 milláért? Ezt irigyelné valaki? Akkor talán inkább olyan cikknek kéne megjelennie, hogy "most vezettem egy 80 millás Lambo-t és törtem össze, de mivel focista vagyok és évente millákat könnyen keresek semmi gond". Én nem
    keresek évente millákat, de ha meg tudom fogni a pénzemet akkor az miért gond, hogy mire költöm? És nem irigylem a Lambos focistát, nekem elég a Civicem, csak ő benne volt a hírekben, róla lehet tudni, mint ahogy én is megírtam ezt a cikket azért, hogy egyrészt léteznek iszonyat szívások egy ilyen kocsinál és erre fel kell készülni ha tuningolni akar az ember, másrészt vannak Honda meg autófanatikusok akiket érdekel az ilyesmi. Én is szívesen szoktam olvasni kinti emberkék Nissan, Toyota, Audis stb. írásait és nem azt feszegetem, hogy ugyan már hány ezer Eurot költöttél el erre, hanem ellesem a dolgokat, például a Tein is onnan jött ,hogy kint sokan használják és dícsérték, míg itthon alig ismerik. Drága? Igen, drága, de összespóroltam rá. Nem cigizek, nagyon keveset bulizok és akkor sem költök 10 ezreket. Külföldön talán 2007-ben voltam utoljára, nincs szinte más hobbim. A lámpánál elgyorsulás meg általában úgy szokott végződni, hogy begurulunk egy benzinkúthoz és beszélgetünk, semmi köcsögözés meg anyázás. Szívesen beszélgettem volna tegnap kicsit a Porsche Panamerás férfival is, de valami idegen nyelven beszélt, úgy már nem mertem megszólítani, pedig érdekelt a kocsija.

    Látod ezért nem szabad semmihez árat írni, mert akkor rögtön jönnek az ilyen hozzászólások és most már eldöntöttem, hogy ha lesz valaha másik kocsim vagy ez továbbfejleszve akkor nem írok róla semmit, mert nem érdemes.

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák