Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    lenne egy teknikai kérdésem:

    kaptam egy hibás terméket, le is videóztam a kicsomagolást (egy fém tábla volt, össze vissza hajolva és nem az olcsó kategória), ugye full refundot fogok kérni, de képet lehet feltölteni, képnek dobjak fel egy bármilyen képet (akár fehér lapot) és az irományomba csatoljam be a videó elérési linkjét?

    hova szoktatok ilyenkor videót feltölteni, hogy mindenképpen lássa az eladó is, ne legyenek országbéli korlátozások ilyesmi? youtube pl?

    Mással kapcsolatban

    nézegetem én is ezt a blitzwolf lámpát igazából garázsba, autó alá fölé be ki hajolgatva kellene nekem egy szerelőlámpa, ennek megfelelő a fényereje ill az esetleges elhelyezhetősége, vagy van esetleg ilyesmire konkrét ötletetek? felőlem lehet 220as is, de lehet mobil eszköz is, amit pl egy erősebb akkus cella hajt általam beletéve :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák