Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    Pár dolgot azért nem szabad elfelejteni mielőtt nagyon megörülnénk a látottaknak.

    Megjelenés:
    A 2012 óvatos becslés egy ilyen játéknak legalább fél évet bétában kell töltenie de lehet hogy még többet is. még ha 2010 második felére kint is lesz a béta akkor is elgalább 1 év mire forgalomba kerül.
    A Star Wars játékból készült első MMO csúnyán megbukott már, pedig elgalább ilyen ígéretesnek indult. Ebből a sagaból nehéz MMO-t csinálni.
    Semmivel nem nagyobb most a Star Wars őrület mint az elmúlt 25 -30 évben bármikor ennek alapján 2015 re is kiadhatják.
    In-game jelenetek még egyszer sem voltak. Lehet hogy nincsenek is még értékelhetőek.

    Verseny:
    A wowot egy komoly rpg nem tudja megverni, úgyanis a wow nem egy komoly rpg. A sikerét éppen az egyszerűségének köszönheti. Versenyezni vele majdnem értelmetlen dolog. Bele is bukott az összes játék ami megpróbálta. gondoljátok végig mennyi bug van egy ilyen új mmo-ban, a wowban is volt elég, csak neki nem volt komoly konkurenciája, most viszont van bőven. Az emberek már jóval kevésbé elnézőek, és nem fizetnek fölöslegesen egy félkész játékért, és ha egy on-line játékkal kevesen játszanak akkor az összeomlik.
    Persze nem lehetetlen legyőzni, és biztosan siekrül is, csak én tartok tőle, hogy az új blizzard terméknek van erre egyedül komoly esélye. egyszerűen gondoljátok végig kinek milyen tapasztala van.

    Biztosan jó jéték lesz, de én sajnálom hogy MMO-t csinálnak belőle és nem egy újabb single-t amiért a galaxies sem ment azért nem fog ez sem. És ha mégis akkor belebukik abba amibe a jobb sorsra érdemes warhammer, vagy a gyönyörű conan.Vagy tévedek...

    De szerintem mire ez kiedrül bőven lesz 2012-2013.

Új hozzászólás Aktív témák