Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz ProEvoFan #7 üzenetére

    Ezt egyébként több mozioldal megerősítette, hogy valamiért a kritikusok agyon magasztalják őket a közönség meg fogja a fejét.
    Nem tudom,hogy ez amúgy valami marketing e, hogy elhitessék saját magukkal vagy az emberekkel, hogy ez( ezek) egy jó film, pedig valójában nem az.Egyre inkább erősödik bennem az a gyanú, hogy az ilyen bollivóódi szuperprodukciók perkálnak az IMDB-nek, meg hasonló oldalaknak, lásd a Jurassic World 2, amiről még nagyon jót egy nézőtől se hallottam, olvastam satöbbi, a kritikák meg nyomják a viszonylag jó értékeléseket.
    A Han Solo után a moziból kijövet semmi mást nem éreztem csak dühöt, hogy ezt a förtelmet képesek voltak kihozni.Hozzáteszem , hogy a filmek és az egész SW univerzum rajongója vagyok és a Zsivány egyes( Rouge One) elég jó érzéseket keltett bennem például, talán a legjobb SW film volt, számomra.

    Ha jól értem akkor végre kapunk egy Single Player , sztori alapú SW játékot? El sem hiszem :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Squirrel

    őstag

    válasz ProEvoFan #7 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Szerintem az Ébredő Erő sem lett egy nagy szám, az utolsó Jedi meg úgy fos, ahogy van. Nem tudom én sem, honnan veszik, hogy milyen szuper film lett. A Rogue One nekem viszont nagyon-nagyon tetszett, azt meg mindenki lehúzza. Miért nem tudták a Timothy Zahn-féle Thrawn-triológiát megcsinálni???

  • Raysen623

    addikt

    válasz ProEvoFan #7 üzenetére

    Akkor jöjjön egy kis ellenvélemény....

    "A számozott új Star Wars filmek botrányosan gyengék..."

    Csak nálad és azoknál, akik elolvasva a sok fikatengert, aminek semmihez nincs köze és semmivel nincs megindokolva. A 7. rész közepes minőségű volt nálam, a 8. már jónak mondható részemről. Lehetne még ennél is jobb?! Persze hogy lehetne, de ezt minden filmre el lehet mondani. Apropó kritikusok, én nem tudom te honnan tájékozódsz kritika terén, de akiket én figyelek azok közül senki sem tömjénezte egyik új részt sem, és úgy vannak vele mint én is, többet várnak el a folytatásoktól.

    "Az Utolsó Jedit a kritikusok agyon dicsérték...nekem óriási csalódás volt.Minősíthetetlen az a film :O Talán most a Han Solo helyreteszi őket.Álmodik a nyomor..."

    A Solo filmért speciel én pénzt már nem is adok, annyira gyenge lett mindenki szerint. Kritikusok és nézők egyaránt. Ez most ilyen lett, de nincs garancia arra hogy rosszabb vagy jobb lesz a következő.
    Saját elvárásaimat tekintve kurvára örülnék ha mind mozitémában, mind játéktémában elfelejtenék ezt a 4-6. rész tájékán játszódó történeti szálakat a picsába. Nincs szükségem több előzményfilmre, mert unom. Új részeket szeretnék, új karakterekkel akár a régmúltból, akár az eljövendő korszakokból.
    A stúdiók azonban ezt nem teszik meg, mert a magadfajták is teljesen bele vannak révülve a Lucas féle mai szemmel nézve gyenge 3 részbe. Nekem fiatal koromban sem tetszett az "aranyember" pöffeszkedése meg baromkodásai. Jól láthatóan legalább ebből visszavettek az új részekben.

    Játékok terén pedig messze alúlmúlja magát a piac. Komolyan egy újabb és újabb SWBF-el akarják letudni a kötelező köröket?! Ez nem más, mint gyalázat, de persze jön a videó, hogy mennyi SW játékon dolgoznak, csak éppen semmit nem látunk belőlük...

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz ProEvoFan #17 üzenetére

    Jó, ez meg a te véleményed. :R

    (#18) b. : Mi itt a gond? Tán sikerült kissé túlértelmezni? :U Több csoportra oszlik az SW közösség is. Ő egy másikat képvisel, szemben azokkal akik közé én is tartozom.

    (#19) Cifu : miért amit te írsz az talán nem szubjektív? A Rúzs van nekem is tetszett, én is kivételesen jó résznek tartom az utóbbi időkben legyártott SW filmek közül. Az első három rész viszont nálam azóta is veri a biztosítékot. Több mindent nem mertek felvállalni benne és emiatt nagyon gyenge lett az egész. Az első részt Dart Maul és Obivan vitte el, a másodikat és harmadikat meg maga Obivan egymaga. Mindezt egy több karakterről szóló filmben.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák