Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz ProEvoFan #7 üzenetére

    Akkor jöjjön egy kis ellenvélemény....

    "A számozott új Star Wars filmek botrányosan gyengék..."

    Csak nálad és azoknál, akik elolvasva a sok fikatengert, aminek semmihez nincs köze és semmivel nincs megindokolva. A 7. rész közepes minőségű volt nálam, a 8. már jónak mondható részemről. Lehetne még ennél is jobb?! Persze hogy lehetne, de ezt minden filmre el lehet mondani. Apropó kritikusok, én nem tudom te honnan tájékozódsz kritika terén, de akiket én figyelek azok közül senki sem tömjénezte egyik új részt sem, és úgy vannak vele mint én is, többet várnak el a folytatásoktól.

    "Az Utolsó Jedit a kritikusok agyon dicsérték...nekem óriási csalódás volt.Minősíthetetlen az a film :O Talán most a Han Solo helyreteszi őket.Álmodik a nyomor..."

    A Solo filmért speciel én pénzt már nem is adok, annyira gyenge lett mindenki szerint. Kritikusok és nézők egyaránt. Ez most ilyen lett, de nincs garancia arra hogy rosszabb vagy jobb lesz a következő.
    Saját elvárásaimat tekintve kurvára örülnék ha mind mozitémában, mind játéktémában elfelejtenék ezt a 4-6. rész tájékán játszódó történeti szálakat a picsába. Nincs szükségem több előzményfilmre, mert unom. Új részeket szeretnék, új karakterekkel akár a régmúltból, akár az eljövendő korszakokból.
    A stúdiók azonban ezt nem teszik meg, mert a magadfajták is teljesen bele vannak révülve a Lucas féle mai szemmel nézve gyenge 3 részbe. Nekem fiatal koromban sem tetszett az "aranyember" pöffeszkedése meg baromkodásai. Jól láthatóan legalább ebből visszavettek az új részekben.

    Játékok terén pedig messze alúlmúlja magát a piac. Komolyan egy újabb és újabb SWBF-el akarják letudni a kötelező köröket?! Ez nem más, mint gyalázat, de persze jön a videó, hogy mennyi SW játékon dolgoznak, csak éppen semmit nem látunk belőlük...

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák