Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    Két személyt láthattunk benne közelről (egy Asari és a lány a végén), érdekes módon mindkettő nagyon fiatalnak tűnt. Kíváncsi vagyok ez jelent-e valamit...
    Remélem az ember csajszi nem a főhős.
    Ha esetleg potenciális csapattagok, akkor románc szempontjából vélhetőleg kiesnek a koruk miatt.

    A csaj mikor a végén felébred nem úgy tünik, mint egy hibernáló kapszula, de ahogy a hajó éledezik körülötte mégis lehet, hogy ilyesmiről van szó. És mintha a bevezetőben is azt mondták volna, hogy "felébredünk" egy idegen galaxisban. Ha tényleg hibernálva tették meg az utat az Andromédáig, akkor lehet, hogy jó pár évvel az ME3 után játszódik a történet de a technikai szint maradt ugyanaz.

    Aki hülye, haljon meg!

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz [CsuCsu] #7 üzenetére

    A főhőst te kreálod, de ettől még a háttértörténete lehet kötött, mint Shepardnél. Shepard születési ideje is fix volt. Szóval mindegy fiú vagy lány, szőke vagy barna, ha azt adják meg, hogy x éve született akkor annyi, bármit alakítgatsz is rajta.

    Eltekintve az asari valódi életkorától, az emberi élettartamra vetítve mind a ketten 20 alattinak tűnnek nekem a videóban. De ha huszon-X évesek akkor is teljesen más a felállás, mint a tapasztalt és harcedzett Shepard esetében. Nem tudom ennek örüljek-e.

    Aki hülye, haljon meg!

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Fitzgerald #8 üzenetére

    Persze, hogy létezik FTL meghajtás, de nyilvánvalóan nem olyan szintű, hogy galaxisok között ugráljanak vele valamiféle sztázis vagy hibernációs eljárás nélkül, mert akkor nem lenne szükség a mass relay-kre galaxison belül.

    Relativitást hagyjuk, mert a mass effect pont arról szól, hogy hogyan lehet kijátszani az abban említett limitációkat. Fény sebesség fölött pont, hogy visszafelé kéne haladnunk az időben, csakhogy relativitás elmélet szerint semmi nem haladhat gyorsabban a fénynél.

    "The presentation described the main character as being tasked with travelling "millions of years" into the future"
    Most újranéztem a prezentációt, hogy nem hallottam félre valamit. Nem tudom honnan van az idézet, de totális baromság. "Million lightyears"-ről volt szó nem "million years"-ről. És semmiféle "travel into the future" sem hangzott el.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák