Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Vistaboy #87 üzenetére

    Ok, akkor még egyszer visszaolvasok, hogy megtaláljam a harcra vonatkozó észrevételeidet... nekem eddig csak a taktikai nézet hiánya tűnt fel, mint számottevő különbség... ja igen, meg az innen-onnan előpattogó extra ellenfelek - ott a pont... de tényleg csak ennyi.

    Mint ahogy a "The Elder Scrolls"-os példámból is láthattad, pusztán attól, hogy eggyel nagyobb számot írnak egy játék neve után, a sztorinak nem feltétlenül kell akár csak kapcsolódnia sem. Vagy említhetném a Neverwinter Nights 1-2-t is, ott sem emlékszek arra, hogy a sztori kapcsolódna...
    Szerintem egy kicsit rabja vagy az eddigi BioWare játékok alapján kialakult előítéleteidnek.

    "amennyiben nem DA2 lenne a címe, akkor simán 8 pontot kapott volna"
    Tehát akkor az előítéleteken túl a játék önmagában vett értékelésében gyakorlatilag egyetértünk :)

    Most indultam neki másodjára, rugó után harcossal, meglátjuk, mennyi értelme van az újrajátszásnak...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák