Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Alg #36 üzenetére

    Ja, most látom volt már, bocsi...

    Nem volt kedvem végigolvasni a szokásost:
    - sz@r mert unalmas, mindig ugyanaz, drága, nem esik semmi, és különben is hülye aki ezzel játszik
    - nem sz@r és nem unalmas, tök jó lett most az endgame, nem drágaennyi játékidőért egyáltalán, esik is csak tolni kell neki, és különben is te vagy a hülye
    - anyád
    - te anyád
    - modker

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • Callisto

    őstag

    válasz Alg #36 üzenetére

    Köze nincs az általad felsoroltaknak ahhoz amiről én írtam és tettem ezt szó szerint, szóval nem is kellett a szavak mögé látni. :)
    Az FPS multi játékosok a másik kicselezésének élményéért játszanak, hogy jobbak legyen a másiknál.
    A horgászok elsősorban a természetért, a haverok miatt járnak ki hajnalban pecázni. Közben jókat sörözgetnek, dumálnak és még bográcsozhatnak is közben.
    A sportolók azért sportolnak, hogy önmaguk határait feszegessék és kitolják vagy az egészségükért.
    Mindegyik esetben az ember teljesítményétől függ a végeredmény. A D3-ban az eredménynek semmi köze az ember teljesítményéhez, tudásához.Tisztán szerencse.
    A Diabló 3 (szerencsejáték) függői azért játszanak véres, kigúvadt szemekkel a monitort bámulva minden mástól megfosztva magukat napi 2-4 órán át, hogy mikor esik már egy barna vagy zöld ami egy ponttal jobb lesz, mint a másik. Felizgulva várják a beazonosítást, hogy mit dob nekik a gép... Nem a játékért. Nem. A barnáért és az izgalomért, hogy mi lesz belőlük azonosítás után. Olyan szintet lőnek be maguknak ahol vakon lehet keresztülzúzni a pályákon nulla kihívással. Nyilvánvalóan nem a játék miatt játszanak elsősorban, hanem egy számít: sok-sok barna essen és ráizgulva várják az identify végét, majd linkelgetik mi pottyant. Kit érdekel?
    Van 1-2 ismerősöm akik család és munka mellett minden mást félretéve, hanyagolva átlag napi 4-6 órát játszanak vele! Ez szerintem már erős függőség, talán betegségnek is mondhatnám.
    Én is játszom vele átlag napi fél órát. Egy kört lenyomok és kész olyan szinten, hogy ne csak mint kés a vajban legyen a barna miatt, hanem ügyeskedni és figyelni is kelljen.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák