Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz tdd587 #110 üzenetére

    "Belenéztem ebbe a hell fokozatba, de amint jöttek a teknősök én meg ott álltam diablo verés után talpig varázscuccban meg csillagszórókkal a kezemben, nem volt szívem irtani őket..."

    A normál után még csak a nightmare fokozatt jött, szóval abba néztél bele ezek szerint. De amúgy valószínűleg nem sajnáltad volna őket, ha odamész, inkább magadat... fokozatváltás után van egy kis sokk, az elején.

    "valamint a 800x600-on azóta sem léptek túl"

    Nem is lenne egyszerű, mivel a játékszabályok szempontjából fontos, hogy meddig látsz el, a grafikát felskálázni viszont nem lehet, mert nem vektoros... (Illetve Blizzard-éknál még az volt, de a CD-re már a raszteres kimenet kerül, szóval renderelhetnék újra az egészet minden egyes támogatott felbontásra, stb.)

    Amúgy én legutóbb D1-el játszottam (The Hell mod). Na, az meg 640x480 és 256 szín (aki most fiatal tán már azt se tudja mi az). Engem ez annyira nem zavart... Persze 19"-es LCD-n homályos/pixeles, de 5 perc után már megszokható.

    "Meg volt valami olyan varázslat, hogy aki megüt, az helyettem magát sebzi 200%-al."

    Na, ez pont egy vicces darab, mert dögök HP-ja gyorsabban nő az előrehaladással, mint a sebzésük. Így aztán hell-ben az már kezd teljesen haszontalan lenni az az átok...

Új hozzászólás Aktív témák