Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Sirandrish #13 üzenetére

    Nagyon nem vagy képben cimbi. A HD packok féláron mennek és abban sem vagyok biztos, hogy játszottál már a jelen generációban visszafelé kompatibilis játékkal. Mivel a gép emulálja azt, majdnem teljesen ugyanazt kapod. A Halo első része ugyanúgy be tud szaggatni 360-on mint az első boxon. PS3-on pedig végigtoltam az MGS-t (PS1-es játékokkal kompatibilis) és csak azért bírtam végigülni mert az egyik legkedvesebb játékom. HDTV ocsmány volt, minden tekintetben és nem futott jól - haragszom is a Konamira amiért a remékjükbe pont a legfontosabb részt nem pakolják bele.
    Az meg, hogy a pénzről szól...ittenem...minden játék arról szól, hogy pénzt keressenek vele, ne legyünk már ennyire naivak. Azért hozzák ki a régi játékokat már van rá igény és kereslet, a community már konkrétan követeli a klasszikusok felújítását - mert még így is jobbak mint a mai játékok túlnyomó többsége. Ha nem kellene az embereknek nem csinálnák. Szerinted lehúzás, másnak meg az év játékélménye. Az első PS3-asokban még mindig van PS2-es visszafele kompatibilitás -az egyik ismerősömnek még olyan van és annak ellenére, hogy megvolt neki az első két God of war ps2-re újra megvette remékjüket, mert ég és föld.

Új hozzászólás Aktív témák