Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz .LnB #17 üzenetére

    Szóval Single Player sandbox címeket hasonlítunk egy lootgrind shooterrel aminek van egy viszonylag jól kiegyensúlyozott pvp része. Hogy Mitől MMO azt nem tudom mivel minden közös eseményen max 12 játékost látsz.

    Helyén kell kezelni a dolgokat, gyűlölködni meg tüntetéseken szokás. Én nem szoktam túltolni a dolgokat ha meg egy játékban farmolni kell, akkor az a játék rossz. Destinyben nem kell farmolni, mert anélkül is lehet élvezni a játékot viszont nem veszi el a lehetőséget azoktól akik erre gerjednek.

    Nem a víz a hülye, de elfogadom a véleményed.:)

    ldave: Dreaming City egyszerűen gyenge, a blind wellnek semmi értelme, csak egy huszadik grindfest. a dizájn meg a huszadik lebegjenek sziklák a semmiben az olyan futurisztikus meg mesés. Bár az meg kell vallani az Osiris DLC után többet mutat.

    A zenék a Forsaken-ben fantáziátlanok, a főcímzene borzalmas. Feudális rendszert erőltetnek a távoli jövőben, ami a Dűne óta lerágott csont. Pátoszos Guardian imádat csak azért, hogy a játékos egóját simogassák. Nincsenek egyéniségek, Cayde karaktere borzalmas volt.

    Egyedül a gunplay miatt játszom vele, mert az jó (Halo copy-paste, mily meglepő, hogy jó:D) és emiatt leginkább csak PVP-t. Az lenne a legjobb hogyha a sebzés kijelzését el lehetne tüntetni.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák