Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz szebe #95197 üzenetére

    Emlékeztek a régi Peugeot 206-os reklámra, amikor valami indiai helyi verdából egy elefánttal 206-os formát varázsol? Így képzelem el :) [link]

    Amúgy most kocsit kell vennem ~fél éven belül, nézegetem a használtautót. 4-5-6éves kocsikat keresgélek, és rendszám alapján (ahol van), le szoktam kérni ügyfélkapun.
    Gyakorlatilag NINCS olyan autó, aminek a biztosítási kártörténetben ne lenne bejegyzés, hogy károsult vagy károkozó. 4-5 éves autókról beszélünk. Durva.

    [ Szerkesztve ]

  • KROK640

    veterán

    válasz szebe #95197 üzenetére

    Erről van egy nagyon közvetlen élményem. Anno dolgoztam egy helyen (2007) a főnök barátnője kapott egy vadi új Peugeot 206 CC kabriót.
    Lehetett vagy 2 hetes az autó, amikor beugrott a munkahelyre a főnök barátnője kicsit a főnökkel lenni. Valahogy sikerült úgy megállnia, hogy az út melletti lánctartó oszlopot, bekattintotta a jobb kerékív borítólemeze alá.
    Majd mikor kijött a csaj, (pont akkor cigiztem kint) bepattant az autóba és egy erős rükverc kifordulás kombóval szépen kitépte a jobb első lemezt és a jobb első fényszórót kompletten, valamint a jelvényt is hátrahagyta a hűtőrácsról. Integettem neki, erre visszaintett, majd gázt adva szépen elhúzott. A parkolóban még a fél kipufogó rendszer is ott maradt (nem tudom, hogy, gondolom ahogy megemelődött a kocsi orra, lejött az is). Egyszerűen nem tudom, hogy nem vette észre a recsegést, meg a visszatartó erőt.
    Mivel a főnök olyan ember volt, aki a rossz hír hozóját is megbüntette, gyorsan visszamentem és "nem láttam semmit", csendben bementem dolgozni, meghagyva a főnöknek a felfedezés örömét. :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák