Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Trailblazer #59509 üzenetére

    Elutalta.
    Akkor írjam le negyedszer is, hogy nem jogos, amit csinál?
    Most komolyan, senki se olvas itt, mielőtt válaszolna?
    Az Alza nem vonogathatja a vállát, ugyanis az ő hibája nélkül nem az eladóhoz került volna a pénz.
    Pl Fizetek az Aldiban a kasszánál, 1000ft a számla, adok egy huszast, a visszajárót odaadja a kasszás valaki másnak, aki mondjuk előttem vásárolt, és még pakolt ott. Az én dolgom lenne utánafutni, és tőle kérnem a visszajárómat??
    Abszolút nem. Oldja meg az Aldi, meg aki elvitte a pénzt. A kasszánál adtam a pénzt az Aldis kasszásnak, és az ő dolga ott a kasszánál belenyomni a tenyerembe.

    Egyébként jó lenne hallani a sztorit másik oldalról is, mert lehetnek nüansznyi dolgok, ami miatt máshogy látszódhat a dolog.
    Ki tudja miben egyeztek meg, ha viszont megegyeztek valami másban, akkor az érvényes, hiába járna más.
    Velem is volt hasonló nemrég, egy sráctól vettem egy régi pc cuccot, x ft-ért árulta, fizettem előre a postát és a vételárat, majd mikor már ideért, kérte, hogy küldjem vissza, mert más többet ígért érte, vagy fizessem ki az eredeti vételár többszörösét, mert ő úgy gondolja, több jár.

    [ Szerkesztve ]

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák