Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz demerion #11904 üzenetére

    Yt, normális játék, normális böngésző, normális zenelejátszó, normális galéria, használható billentyűzet.
    De a legirritalobb, hogy minden összevissza van a menüben. Miért kellett a rohadt bt meg repülős mód a lehúzós sávba, de a mobilnet meg nem? Végül is, nem az van kapcsolhat a naponta 20szor.menjek be a menuba, válogassa m ki. Fényerő szabályzás katasztrófa. Hangszín szabi nincs, hangja mint a tok szár...

    Szubjektív véleményem, de nagyon erősen negatív. Másnak attól még tetszhet. Nekem droid ftw. Icuccom nem volt még, nem is szandekozok venni, viszont nem is gond. Szeretek moddolgatni. Viszont szívesen hasznalnek azt is, de a szabadság kellene, jailbreak alap lenne nálam.

    Mint droidon a root.

    MKVIIezt a hozzáállást nem szeretem. Hogy a wp jobb. Nem jobb. Egyik sem jobb a másiknál. Mert nem lehet összehasonlítani. Célközönség alapú az egész dolog. Elvileg legalábbis. Aki nem játszik, annak bőven oké a wp. Mert tényleg, tudom hogy gyors(forma),típustól függően, meg hogy sokan szeretik. Nekem nem tetszik, de a droid meg igen. G2-m van, múlt héten még marshmallow volt rajta, de 1-2 dolog miatt visszatértem az 5.1-re, erre kijött az official cm13 10 órával később. Ezért szeretem a droidot. Folyamatos pezsgés, mozgás, teendők. És a g2-ben ott lapul a snapi800, és 40k-ert a hivatalnokát osztogatják. Én 45-ert vettem enyémet kb, bőven 150k felett is vannak lassabb, gyengébb telefonok, mert az emberek nagy része megveszi, mert azon gyári friss droid van, ami nekem kb sehol sem tetszik. Az aosp meg olyan kis szép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák