Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz etejedu #72 üzenetére

    Én a magamét cserélem ki, tegye ő is ezt a sajátjával.

    "Szerinted az emberek ennyire leszarnák a gyermekeik jovojét a környezetet?"
    Szted aki az erdőszélre hordja műanyagzacskóban a szemetet, nagyon környezettudatosan figyel a gyerekei jövőjére? Ugyanúgy fog mentséget találni, mint te a büdös verdára.

    A majmozást tartsd meg magadnak.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • Chaser

    titán

    válasz etejedu #72 üzenetére

    jól látod, az emberek legtöbbje lesz@rja a saját gyereke jövőjét, sajnos egy élhetetlen jövőben nem fog a gyerek balatonra menni nyaralgatni, leginkább sehova sem...
    egyszerű a matek, ha mindenki sz@rik mindenbe akkor minden sz@r lesz, ha mindenki legalább 1-2 dologra figyel az életében, minden jobb lesz, nem a jóska-pista-bélára kell mutogatni h az se csinálja
    volt egy kertecske, ami szépen megmutatta milyen, amikor az emberek mindenbe sz@rnak bele, 3-4 hónap és a szomszéd srác segítsége után megmutattam milyen amikor tudnak a növények és emberek együtt élni anélkül h zavarnák egymást, osztán' nem volt rota kapánk és láncfűrészünk, ketten voltunk a brazil gépsor, szerszámokra összesen nem költöttünk 10e ft-ot, majdnem az egész büdzsé növényekre és kiegészítőkre ment el, inkább azon spóroltunk , mint magunknak legyen könnyebb ( : az őserdőből terveztem egy kis mini arborétumot, ami az anyagiak miatt visszafogott, de bővíthető a továbbiakban is, sajnáltuk kiírtani az elburjánzott és elbetegedett növényeket, de jöttek a helyébe mások, rovar invázió és betegségek nélkül
    előtte
    utána
    utána
    ezt nemrég saját pénzemből vettem, ezt is, és ma is lőttem egy szépséget, hiába nem az enyém a kert jogilag, most lakásom sincs ott, de az a kert mindig az enyém marad, azok a mosolyok is amiket mai napig kapok érte, nem is szól soha senki amikor ott vagyok, locsolni is el szoktam járni, meg is jegyezték páran hiányzom a kertnek ( : ha lesz megint lakásom ott, akkor saját ktsg-en fogok még venni növényeket, és a szomszédoknak is sokat segítettem, segítek most is mikor ott vagyok, ettől az én véleményem nem lesz relevánsabb mint másé

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák