Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz proci985 #45 üzenetére

    Én ezt értem, de ha kivessszük a hype traint ebből a képletből, akkor egy teljesen generikus, elavult játékmenetű, unalmas, több szinten is diszfunkcionális, átgondolatlan, Far Cry-szerű valamit kapunk, amiben el-elszórtak snippeteket a Cyberpunk lore-ból, meg jó a sztorija, de kb. ennyi.
    Én így látom a dolgot.
    Amikor bejelentették a játékot, a Witcher 3 még a kanyarban sem volt, viszont a Witcher 2-vel akkorra már lerakták a névjegyüket a srácok.
    Mivel ugye gyerekkorom egyik meghatározó játéka volt a Cyberpunk 2020, és a Witcher 2-t látva a CDPR kompetenciájából is kaphattam egy kellemes kis ízelítőt, így számomra kb. ez volt maga a hájp.
    A Witcher készítői + a Cyberpunk világában játszódó RPG = hájp.
    Aztán jött a Witcher 3, ami minden szinten emelte a tétet. Persze, megvoltak a maga hibái, de összességében egy igen kiváló játék lett belőle.
    Akkor azt mondtam magamban, hogy "Apám, ez igen. Oké, akkor ha csak ugyanezt a minőséget hozzák a Cyberpunkkal, akkor boldogan halok meg".
    Én inkább ezt a játékot vártam, úgy gondoltam hogy a léc már kellően magasra került a Witcher 3-al ahhoz, hogy ne kelljen fölé ígérni, elég ha "csak" ezt a szintet megugorják...
    Mindenféle-fajta hájp, ami 2018. júniusa után jött, már szinte felesleges is volt számomra, tehát nem Krisztus második eljövetelére számítottam...de arra sem nagyon, amit kaptunk végül.

Új hozzászólás Aktív témák