Új hozzászólás Aktív témák

  • [edy]

    tag

    (Mielőtt mindenki lehúzna , már Cataclysm előtt abbahagytam a játékot.)

    Én azt szeretném ha a sok fikázó ( akinek drága havi 3500 játékra , de nem drága havi 7000 forint kondibérletre / bulira / mozira stbstb...) mind-mind összefogna , így egy SZÉP NAGY tábort alakítva , bemenne a csúnya rossz lehúzós T-Home / T-Online / T-Mobilhoz , és elintézné nekem , hogy ha már egyszer megvettem egy iPhone-t cirka 200ezerért , akkor ugyan ne keljen már havi 3690 forintot fizetnem CSAK a mobil internetért ( telefonálás nincs benne ugye... ) , illetve ha már megvettem egy szép nagy lcd tv-t a nappaliba , akkor ugyan ne keljen már havi 11.990 forintot fizetni a tv adásért és végezetül ha már megvettem a mac bookom ( ráadásul ezt is t-online tól ) akkor hadd' ne keljen már fizetni havi 9.990 forintot fizetnem az internetért. Azt nem veszitek figyelembe , hogy egy hozzászólás tartalmából pontosan látszik , hogy nagyjából hány évesek vagytok és körülbelül milyen a tájékozottságotok és ez legtöbbször hátrány. T mobile-t miért nem fikázzátok , hogy megvetted a telefont , de mégis fizetsz a hívásért? Szerinted a Blizzard miből tartja fenn azokat a biztos jó pici szerverparkokat , amik elbírnak 11millió játékost? Miből fizetni a fejlesztők? Miből fizetik azt , hogyha a játék bugos és kérik a javítást , akkor azt ki is javítsák? Ez egy szolgáltatás. Mikor megveszed a játékot , ugyan úgy pontosan tudod , hogy fizetni fogsz havonta , mint mikor telefont veszel. Vagy nem? Gondolkodjatok emberek.

    ui: Akinek nem fér bele 2 havi 7 rongy egy játékra , de el tud menni bulizni , meg tud venni cigit , meg eltud menni moziba meg ide meg oda , az meg ne sírjon már...

    Edy

Új hozzászólás Aktív témák